lekarz Grażyna Grabowska

Świetny lekarz !!! Miła, uprzejma, zawsze odpowiada na pytania. POLECAM W 100%

Świetny lekarz !!! Miła, uprzejma, zawsze odpowiada na pytania. POLECAM W 100%

Polecam. Pani doktor prowadziła moją drugą ciążę i w zasadzie nie mogę sie do niczego przyczepić.Bardzo miły kontakt, badanie nie stresuje. Co do kontaktu telefonicznego- fakt, bardzo utrudniony. Ciężko sie umówić na kolejna wizytę choć ja chyba miałam szczęście, bo gdy zaczęłam niespodziewanie plamic przyjęła mnie jeszcze w tym samym dniu ( odebrała smsa i odpisała0

Niestety nie mogę dać pozytywnej opinii dla Pani Doktor, to że jest miła to fakt, że poświęca pacjentkom dużo czasu to też, ale nie jest kompetentna, ma opinie dr która faszeruje lekami kobiety ciężarne zupełnie niepotrzebnie i sama jestem tego przykładem, nawet w aptece pani mgr zwrócila uwagę na wypisane leki, że jest ich za dużo i pokrywają się. Nie wspomnę już o kontakcie telefonicznym, trzeba mieć szczęście żeby się dodzwonić, a w szpitalu kiedy spotka swją pacjentkę udaje że jej nie zna.

Lecze sie u Pani Doktor sama, niedawno przyprowadzilam do Niej moja mame, wkrotce przyjde z corka. Polecam!

Bardzo miła kobieta, delikatna,z dobrym podejściem do pacjentów. Dzięki niej 20 lat temu znalazłam się na tym świecie. Szczególnie polecam ją dziewczynom, które pierwszy raz wybierają się do ginekologa i mają jakieś obawy przed badaniem. Nie straszy pacjentów chorobami, gdy nie jest do końca pewna diagnozy i gdy nie ma kompletu badań. Konsultuje się w sprawie pacjenta z innymi specjalistami np. z dermatologiem

zdiagnozowała mi coś niedobrego, niemalże wpędziła w depresję, a wszystko okazało się błędną diagnozą.tak nie robi lekarz kompetentny.wiedząc że od lat nie miałam cytologi postanowiła też mi jej nie robić bo nie widziała takiej potrzeby jednocześnie diagnozując mi chorobę jak wyrok.totalna pomyłka.sam kontakt nie powiem bardzo miły,ale nie o to chodzi jak się słyszy takie rzeczy które się nie potwierdzają a człowiek w oczekiwaniu na wynik wyrywa sobie włosy z głowy.w konsekwencji ląduje u kogoś innego.w każdym razie kompetentnego.nie polecam.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza !!! Styl jego(jej) pracy jest nastawiony na miłą, sympatyczną rozmowę o pierdołach z pominięciem ważnych aspektów ginekologicznych związanych z ciążą. Pani doktor przepisała antybiotyki w ciąży i kazała leżeć w łóżku. Dostałam przez to grzybicy a dziecko które urodziłam ma uczulenie na ten antybiotyk. Postawioną przez nią diagnozę wyśmiał inny lekarz z Katowic który kazał natychmiast odstawić antybiotyk oraz wstać z łóżka. Wyleczył grzybicę którą spowodował antybiotyk. Pani doktor podaje numer telefonu komórkowego pacjentom którego nigdy nie odbiera. Inni lekarze będąc nawet na wczasach odbierają. Uważam że ważna jest pomoc w nagłych przypadkach. Wtedy właśnie poznajemy dobrego i uczynnego lekarza.

Lekarz nie zwrócił uwagi na wiele ważnych spraw. Przepisał leki na pobudzenie owulacji bez sprawdzenia poziomu hormonów. Skończyło się pobytem w szpitalu. Gdyby się udało dziecko prawdopodobnie urodziłoby się chore. W szpitalu nie wykonano żadnych badań, a pani doktor ani razu nie przyszła zapytać jak się czuję, nie można było się z nią skontaktować. Nie polecam, mimo że pani doktor jest osobą bardzo miłą.

Zasługuje na miano najlepszego lekarza jakich z pewnością trudno znależć.Pani doktor jest bardzo miła nie owija w bawełnę troszczy się o każdą ze swoich pacjentek.Ja płaciłam za wizytę z USG.Poświęca dużo czasu pacjentce i szczegółowo wszystko objaśnia.Trafiłam do niej 5lat temu bo moja poprzednia pani doktor w Jaworznie stwierdziła,że mam mięśniaka co jest prawdą chciała usunąć mi całą macicę,ale dzięki Pani doktor Grabowskiej tak się nie stało.Bo nie ma takiej potrzeby.Pacjentka

Uważam, że pani doktor zasługuje właśnie na taką ocenę. Dokładnie tak powinna wyglądać wizyta u ginekologa. Bez pośpiechu i delikatnie przeprowadza kompletne badania, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i obawy. Kieruje na dodatkowe badania. Wizyta z badaniem cytologicznym kosztuje 90 zł (na luty 2010), usg dodatkowo płatne 70 zł.