lekarz Grażyna Izydorczyk

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog, Audiolog

Wspaniały lekarz , człowiek i kobieta.

Wspaniały lekarz , człowiek i kobieta.

Dr Grażyna Izydorczyk leczyła moje dzieci. Jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Dzisiaj potrzebuję jej pomocy... Mam 6-cio letnią wnusię, której lekarz laryngolog zasugerował wycięcie trzeciego migdałka. Pragnę skonsultować się z Panią dr Grażyną Izydorczyk... Jeśli Ktoś zna nr telefonu, proszę o pomoc... S Brzezińska

Miła, sympatyczna, nie traktuje pacjenta jak intruza i do tego bardzo punktualna co lekarzom w przychodni raczej rzadko się zdarza. Widac, że poważnie traktuje swoich pacjentów.

Bardzo miła, ciepła Pani doktor, nigdy nie byłam u laryngologa i kiedy zobaczyłam ten stos narzędzi pomyślałam, że badanie musi bardzo boleć, okazało się wręcz przeciwnie, zostałam przebadana dokładnie a zarazem bardzo delikatnie, Pani doktor wytłumaczyła co mi dolega, przepisała leki a co najbardziej się u niej chwali- w gabinecie najważniejszy jest pacjent a nie np dzwoniący telefon. Super- polecam!!!!!!

Pani lekarz jest KOCHANA!!! Jestem PACJENTEM>

Pani lekarz jest KOCHANA!!! Jestem PACJENTEM>

Szanuje godność pacjenta,skupia się na swoich możliwościach. Jeżeli jest potrzeba nie krępuje się skierować chorego do innego lekarza. Nigdy nie podnosi głosu, nie ocenia.Leki zapisuje nie pytając o fundusze pacjenta. Okazują się jednak bardzo skuteczne Lekarze na ogół nie rozmawiają o chorobach z pacjentami na zasadzie mądry nie zadaje się z głupim.Pani doktor jest inna. To lekarz który mógłby zmienić zawód i uczyć dobrych manier.Zdecydowanie polecam i życzę długowieczności bo taki gatunek ludzi (także w innych zawodach) jest na wymarciu. Pani doktor ma jednak ogromną wadę niezwykle ważną dla pacjenta jest bardzo mało osiągalna.Ciężko się do niej dostać. Przyjmuje tyle osób ile ma narzędzi laryngologicznych.

Rzeczowa i kompetentna, a przy tym cudownie uprzejma i "ludzka". Szkoda tylko, że strasznie trudno się dostać z NFZ do Pani doktor. Czasami choroba sama przejdzie zanim się uda zarejestrować do tego lekarza. Ale to tylko świadczy o tym, że ludzie mają do niej zaufanie.

Rzeczowa i kompetentna, a przy tym cudownie uprzejma i "ludzka".
Szkoda tylko, że strasznie trudno się dostać z NFZ do Pani doktor.