lekarz Grażyna Jabłecka

Dermatolog

Po 1,5 rocznej współpracy leczenia trądziku mogę śmiało powiedzieć, że jest to najbardziej życzliwa i do tego kompetentna pani doktor z jaką kiedykolwiek miałam styczność. Efekty niesamowite, a zadowolenie z efektów przez Panią doktor zawsze napawa optymizmem. Polecam każdemu.

Pani Doktor to osoba kompetentna, bardzo sympatyczna, cierpliwa, godna polecenia.

Leczenie jest konkretne i efekty piorunujace wystarczy stosować się do zaleceń.

Leczenie jest konkretne i efekty piorunujace wystarczy stosować się do zaleceń.

nie polecam! miesiąc wmawiała mi że jestem uczuleniowcem do tego z trądzikiem różowatym i dzięki maściom,paście i płynom, które mi przypisywała doprowadziła moją twarz do masakry. Miałam unikać słońca, wysiłku fizycznego i licznych produktów do jedzenia a ....Po wizycie u innego dermatologa okazało się że mam łojotokowe zapalenie skóry i odpowiednie kremy sprawiły poprawę już w pierwszych tygodniach...minął kolejny miesiąc a ja już zapomniałam o tym koszmarze, który Pani Jabłecka mi zgotowała.I mogę korzystać z lata:-)

Polecam. Jest dobrym lekarzem, potrafi doradzić, stawia celne diagnozy, a leczenie pomaga. Ma moje zaufanie.

Polecam.

na poczatku byly dobre doswiadczenia, a potem zaskakujacy koniec, kiedy wyszlo ze pani doktor usilnie chce mnie przepisac z panstwowego pacjenta na prywatnego! Brzydko!

Pani doktor ma duże doświadczenie i ludzkie podejście do pacjentów.

Pani doktor ma duże doświadczenie i ludzkie podejście do pacjentów.