lekarz Grażyna Kaczor

Lekarz orzecznik ZUS

1,3
1,3

Powiem krótko-ludzki złośliwy i chamski śmieć.Jedno jest pewne na pewno trafi do piekła za tak wielkie czynienie ludziom zła.

Grażyna Kaczor, jako lekarz orzecznik ZUS jest świetną specjalistką w błyskawicznym uzdrawianiu chorych!!! Po "specjalistycznych i fachowych" badaniach przez wymienioną "lekarkę" poprosiłem w ZUS na Litomskiej o udostępnienie mi do wglądu MOICH materiałów. Po kilkakrotnych staraniach naczelnik wydziału Elżbieta Proszowska okazała mi materiały wypełnione przez Grażynę Kaczor. Oniemiałem!!! W mojej dokumentacji BRAKOWAŁO ponad 30 (trzydzieści!) wyników badań, które złożyłem w ZUS (w tym rezonansu magnetycznego kręgosłupa). Natomiast wyniki przepisane przez Grażynę Kaczor z innych badań do dokumentacji rentowej miały niewiele wspólnego z rzeczywistością! Lekarz orzecznik ZUS - GRAŻYNA KACZOR BŁYSKAWICZNIE ...

Oniemiałem!!!
Natomiast wyniki przepisane przez Grażynę Kaczor z innych badań do dokumentacji rentowej miały niewiele wspólnego z rzeczywistością! Lekarz orzecznik ZUS - GRAŻYNA KACZOR BŁYSKAWICZNIE MNIE UZDROWIŁA!!! W błyskawicznym uzdrawianiu jest lepsza od Kaszpirowskiego!
Chciałoby się napisać: JAKA FIRMA (zus), TACY JEJ LEKARZE!

Szukam osób chętnych do pozwu zbiorowego przeciwko pani Grażynie Kaczor - pisać na info@strony.pl.Musi być przynajmniej 10 osób.Będziemy domagać się odszkodowania.