Grażyna Kaczor

2,2
1,8
1,8
1,7

Pani odmówiła dzisiaj przyjęcia dwóm osobom, gdyż "kończy pracę o 11" (co nie stanęło na przeszkodzie o 11.07 przyjąć jednak kolejną pacjentkę). Jedna z osób czekających na przyjęcie chciała tylko receptę na lek, lecz p. Kaczor odmówiła nawet tego, bo "wyłączyła komputer". Zaznaczam, że w recepcji mówią, że należy przyjść do doktora między 7 a 11, a nieprzyjęte pacjentki czekały na przyjęcie co najwyżej od godziny 10.30. Pani doktor, pracuje pani w służbie zdrowia. W zwykłej kawiarni pracownicy zostają na nadgodziny czasem 1,5h, już nie wspominam o pielęgniarkach, które pracują ...

Pani doktor, pracuje pani w służbie zdrowia. W zwykłej kawiarni pracownicy zostają na nadgodziny czasem 1,5h, już nie wspominam o pielęgniarkach, które pracują nieraz na dyżurze po 24 godziny. W tym momencie odmówiła Pani pomocy (!!!) dwóm pacjentom, kiedy Pani praca polega właśnie na niesieniu takiej pomocy. Przyjęcie dwóch pacjentów przedłużyłoby Pani pracę o pół godziny, gdyż i tak jest dzienny limit rejestrowania pacjentów do Pani. Takie zachowanie jest karygodne i niedopuszczalne.

Ja bym p. doktor nie poleciłam szkoda czasu, a pomocy żadnej nie otrzymałam same straty, badania i tak musiałam zrobić sobie prywatnie.

Ja jak i wiele znajomyvh chodzimy do Pani doktor i jesteśmy zadowoleni. Jest miła, ma super kontakt i podejscie do dzieci, trafnie stawia diagnozy i skutecznie leczy. Moja babcia, staruszka juz, tez ją uwielbia bo nawet z nią znajdzie chwilke zamienić dwa zdania i wysłuchać. Polecam.

Mogę tylko potwierdzić opinie tutaj wypisane. Dzisiaj byłam z wizytą w PR Szpakmed z moim 5,5 miesięcznym synem, żeby skonsultować jak postępować z naczyniakami, które ma na ciele...długo by pisać, ale generalnie na wejściu usłyszałam po co ja w ogóle przyszłam prywatnie; czemu ze skierowaniem poszłam do jakiejś poradni w Swiętochłowicach skoro jestem z Rudy...w ogóle to ona nie rozumie mojej teorii , ze chce sie skonsultować z 3 lekarzami, to jest bez sensu; poza tym tego się w ogóle u nich nie leczy...a jak zaproponowałam SAMA ze pokażę jak wygląda zmiana naczyniowa na nóżce (cholera w koncu 70zl wydałam na wizytę) i ją obejrzała to prawie był okrzyk "O Boże to się przecież leczy"...ale nie tu ;) Ja nie wiem o co chodzi, bo kilka osób mi ją polecało jako dobrego specjalistę...ja - niestety - tak wyniosłej, nieuprzejmej, niekompetentnej lekarki nie mogę polecić, bo od przekroczenia progu gabinetu do wyjścia traktowała mnie jak głupią mamuśkę, która nie wiadomo po co przyszła...Mam nadzieję, że ktoś kiedyś potraktuje "Panią Doktor" w taki sam sposób jak ona swoich pacjentów...

Lekarka bardzo niemiła, zero kontaktu z pacjentem, nie potrafiła postawić trafnej diagnozy. Sami sugerowaliśmy co może dolegać. Zaznaczam, że wizyta była prywatna, totalna porażka :(

Wizyty szybkie i leczenie bez efektu poprawy i tak przez lata. Szkoda czasu i zdrowia dla tego lekarza