lekarz Grażyna Kadej

1,7

Pani doktor ma problem z tym że pacjent w ogóle zadaje jakieś pytania. Na większość odpowiada "nie wiem" pomimo że jesteśmy w gabinecie lekarskim a nie na stand-upie. Nieuprzejma, arogancka, niezainteresowana pacjentem. Na kozetce jakieś torby, badania odbywają się na krześle. Szkoda że nie można dać 0 gwiazdek. Wizyta to jakiś żart. Czasami trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Nie polecam, strata czasu.

Nie polecam. Nieuprzejma,zarozumiała, arogancka. Przed zabiegiem nie informuje pacjenta o możliwych powikłaniach. Po zadaniu pytania nie odpowiada, po czym jak już pojawiają się komplikacje najpierw twierdzi że mówiła o takich możliwościach a następnie próbuje zwalić winę na pacjenta. Kłamie w żywe oczy. Nie polecam z całego serca

Nie polecam. Nerwowa , nieempatyczna i dyplomatycznie mówiąc jest to osoba ze skłonnością do mijania się z prawdą ( wpisała do dokumentacji medycznej zabieg, którego nigdy nie wykonała i badanie, którego nigdy nie przeprowadziła) a NFZ za to wszystko płaci. Poza tym nie rozwiązała mojego problemu zdrowotnego.