lekarz Grażyna Kalita-Słowik

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

W Zabnie? Tzn ze stamtad ja wyrzucili i przyslali do Brzeska?! Co za nieszczescie spotkało brzeski szpital.1-szy raz w zyciu spotkałam sie z takim chamstwem. Bezczelnosc i buta tej kobiety nie zna granic. Wyczekalam sie w kolejce z 2-letnim dzieckiem ponad 2 godz! po czym to babsko bezczelnie wyprosilo mnie za drzwi nic nie wyjasniajac. Doslownie ścielo mnie z nóg. Wierzcie mi -jak sie pozniej okazalo- powod nie byl w najmniejszym stopniu adekwatny do jej zachowania. Później jeszcze próbowała zwalic wine na mnie za swoja arogancje ze NASKOCZYLAM😅 na nia, ...

W Zabnie? Tzn ze stamtad ja wyrzucili i przyslali do Brzeska?! Co za nieszczescie spotkało brzeski szpital.1-szy raz w zyciu spotkałam sie z takim chamstwem. Bezczelnosc i buta tej kobiety nie zna granic. Wyczekalam sie w kolejce z 2-letnim dzieckiem ponad 2 godz! po czym to babsko bezczelnie wyprosilo mnie za drzwi nic nie wyjasniajac. Doslownie ścielo mnie z nóg. Wierzcie mi -jak sie pozniej okazalo- powod nie byl w najmniejszym stopniu adekwatny do jej zachowania. Później jeszcze próbowała zwalic wine na mnie za swoja arogancje ze NASKOCZYLAM😅 na nia, tylko dlatego że zanim mnie wypchala niemalże siła, odważyłam sie zapytac " ale prosze mi powiedziec o co w ogole chodzi?". Druga sprawa: pytam po przeswietleniu "jak wyglada sprawa z raczka?" pani nie raczy sie w ogole odezwac! No przeciez. Ja nie musze nic wiedzieć👍🙉 wazne ze ona wie. Choć i tego nie jestem pewna😏I tu trzecia rzecz; ona LEKARZ nie wie czy dziecku zakladac dalej gips czy puścić do domu bez. I pyta sie mnie😮
Ludzie z calego serca odradzam wam wizyte u tej kobiety. Naprawde zrobcie wszystko aby pójść do jakiegokolwiek innego ortopedy niz ona a gwarantuję że z każdego będziecie tysiąckroc bardziej zadowoleni. Oczywiscie skarga wpłynęła, bo takich rzeczy sie odpuszcza. Ze wzgledu na siebie samego jak i ze wzgledu na innych pacjentów. Bo jestem pewna ze nie ja 1-sza i ostatnia.

WięcejMniej
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

TO DEMON NIE KOBIETA CZY TEŻ LEKARKA ,TO OPRYSKLIWA WREDNA KOBIETA! BEZ WIEDZY I UPRZEJMOŚCI SKORA DO PONIŻEŃ INNEGO CZŁOWIEKA! NIE POLECAM,NIE, POLECAM!!! ,wpłynie skarga do Ośrodka Zdrowia w Żabnie,nie podaruję!

TO DEMON NIE KOBIETA CZY TEŻ LEKARKA ,TO OPRYSKLIWA WREDNA KOBIETA! BEZ WIEDZY I UPRZEJMOŚCI SKORA DO PONIŻEŃ INNEGO CZŁOWIEKA!
NIE POLECAM,NIE, POLECAM!!! ,wpłynie skarga do Ośrodka Zdrowia w Żabnie,nie podaruję!

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat