lekarz Grażyna Kalita-Słowik

W Zabnie? Tzn ze stamtad ja wyrzucili i przyslali do Brzeska?! Co za nieszczescie spotkało brzeski szpital.1-szy raz w zyciu spotkałam sie z takim chamstwem. Bezczelnosc i buta tej kobiety nie zna granic. Wyczekalam sie w kolejce z 2-letnim dzieckiem ponad 2 godz! po czym to babsko bezczelnie wyprosilo mnie za drzwi nic nie wyjasniajac. Doslownie ścielo mnie z nóg. Wierzcie mi -jak sie pozniej okazalo- powod nie byl w najmniejszym stopniu adekwatny do jej zachowania. Później jeszcze próbowała zwalic wine na mnie za swoja arogancje ze NASKOCZYLAM😅 na nia, tylko dlatego że zanim mnie wypchala niemalże siła, odważyłam sie zapytac " ale prosze mi powiedziec o co w ogole chodzi?". Druga sprawa: pytam po przeswietleniu "jak wyglada sprawa z raczka?" pani nie raczy sie w ogole odezwac! No przeciez. Ja nie musze nic wiedzieć👍🙉 wazne ze ona wie. Choć i tego nie jestem pewna😏I tu trzecia rzecz; ona LEKARZ nie wie czy dziecku zakladac dalej gips czy puścić do domu bez. I pyta sie mnie😮
Ludzie z calego serca odradzam wam wizyte u tej kobiety. Naprawde zrobcie wszystko aby pójść do jakiegokolwiek innego ortopedy niz ona a gwarantuję że z każdego będziecie tysiąckroc bardziej zadowoleni. Oczywiscie skarga wpłynęła, bo takich rzeczy sie odpuszcza. Ze wzgledu na siebie samego jak i ze wzgledu na innych pacjentów. Bo jestem pewna ze nie ja 1-sza i ostatnia.

TO DEMON NIE KOBIETA CZY TEŻ LEKARKA ,TO OPRYSKLIWA WREDNA KOBIETA! BEZ WIEDZY I UPRZEJMOŚCI SKORA DO PONIŻEŃ INNEGO CZŁOWIEKA! NIE POLECAM,NIE, POLECAM!!! ,wpłynie skarga do Ośrodka Zdrowia w Żabnie,nie podaruję!