dr n. med. Grażyna Kamińska-Winciorek

Wenerolog, Dermatolog

Ja jestem zachwycony i Panią Doktor Kamińską i Panem Doktorem Kozera u którego byłem na zabiegu- przemili, kompetentni lekarze PEŁEN PROFESJONALIZM.

Kiepska i tyle. Leczenie nie pomogło, a wręcz przeciwnie. Objawy się nasiliły. Nie polecam

Fatalna jest i właściwie nie wiem jak można do niej chodzić....

Fatalna jest i właściwie nie wiem jak można do niej chodzić....

Fantastyczny lekarz! Zadziwiające efekty leczenia widoczne były już po 2 miesiącach. Pani dr robi szeroki wywiad z pacjentem, starannie dobiera leki, mówi jak, kiedy je stosować. Ostrzega o możliwych działaniach niepożądanych, radzi jak z nimi postępować, kompetencja na najwyższym poziomie. Trafna diagnoza już na pierwszej wizycie. Osoba niezwykle empatyczna. Polecam wszystkim szukających takiego specjalisty!

Początkowo robi dobre wrażenie, kiedy przychodzą dobre efekty zmienia sposób leczenia na taki że wszystko wraca do stanu pierwotnego, a nawet się pogarsza. Nie polecam jeżeli chodzi o leczenie trądziku.

Nie polecam jeżeli chodzi o leczenie trądziku.

Zdecydowanie odradzam. Kwiecista oprawa a zero treści. Pani Doktor dużo mówi, natomiast diagnoza pozostawia wiele do życzenia. Leczenia nieskuteczne i kosztowne.

niepolecam ,mój syn był 2 razy z powodu nadmiernie wypadających wlosow błedna diagnoza ,zle leki poszedł z problemem wlosów a pani doktor skupiłasię na cerze podejrzewam że o wlosach mało wie o wszystko się pytala i nie wpadla na to że po częstych przeziebieniach włosy byly osłabione takie proste a lekarz po studiach yego nieodkrył nie wiem poco śie placi tyle kasy na prywatnej wizycie skoro tak prosta diagnoza dla innego lekarza yo pryszcz odradzam.

Polecam! Zaangażowanie, konkretna i miła obsługa lekarska a przede wszystkim zdecydowane i trafne leczenie.

Polecam. miła, sympatyczna i kompetentna. poświęca dużo czasu pacjentowi. prawdziwy lekarz.

lekarz godny polecenia , z odpowiednim podejściem do pacjenta , posiada prawdziwe powołanie nie tak jak inni lekarze ,pomocna i tak poza tym to super osoba