dr n. med. Grażyna Kopeć-Pietkiewicz

Alergolog, Pediatra

Serdecznie polecam Panią doktor! Leczymy u niej córkę z powodu astmy i do tej pory nie było zaostrzen!

Polecam.Pani doktor bardzo uprzema i z powolaniem,nie chce przeklamywac ale doslownie w cztery godziny rozpoznala choroby mojego dziecka i wprowadzila skuteczne leczenie czego inny lekarz nie potrafil zrobic w rok!tylko faszerowal syna bezskutecznie antybiotykami.Trafilismy do niej najpierw prtywatnie na drugi dzien do szpitala na badania wszystko szybko sprawnie i przede wszystkim dokladnie wytlumaczone.Wiecej takich lekarzy polecam

Polecam pani doktor uzrowiła mojego syna, nie pił i nie jadł od 2 dni, bo co wzioł do buzi wypluł, a jak zjadł to wymiotował.Trzech poprzednich lekarzy nie byli w stanie mu pomóc. DIAGNOAZOWALI:grypa, dziecko odwodnione bez szpitala się nie obędzie, zaniedbane - to mnie tak ruszyło, bo chucham i dmucham, bo to mój majwiększy skarb!Pani doktor od razu się poznanła,podała zastrzyk, powiedziała,że będzie chciało pić po zastrzyku i tak było,dziecko na drugi dzień jak nowo narodzone.

Ja z moim synem chodzę do pani doktor i jstem jak najbardziej zadowolona z leczenia i podejscia do tematu . Uratowała mojego syna,i za to jej chwała, A córka moja miała szczegółowe badania i testy alergiczne i wiem gdzie leży przyczyna!! nie jak w osrodku zdrowia w poradni alergologicznej i niesympatyczna obsługa jednym słowem aby odwalić swoją dniówkę !!!! A przychodnia na Topolowej jest porażką i panie leczące tam nie znają się na temacie Masakra !!! Pozdrawiam I Godnie mogę polecić p.Pietkiewicz.

p.Pietkiewicz.

NAJLEPSZA LEKARKA , JEST UPRZEJMA MA DOBRY KONTAKT Z DZIEĆMI I BARDZO DOKŁADNIE BADA ORAZ PRZYJMUJE CODZIENNIE POLECAM

Super lekarka. Miła, uprzejma, zaangażowana, pragnąca naprawdę pomóc człowiekowi!!!

wspaniała Pani doktor gorąco polecam ja jkao dziecko vbyłam przez nią leczona i gdy teraz sama mam dziecko chodzę do Pani doktro Kopeć Pietkiewicz polecam

Jest wspaniałym lekarzem, kompetentnym, jej zasób wiedzy budzi we mnie ogromny podziw. Pomogła bardzo mojej córeczce,gdy innni lekarze wydawali sie bezsilni. polecam wszystkim.

W chorobie w której się zgłosiliśmy nie zrobiła nic poza zleceniem trzech badań posiewowych które za każdym razem wychodziły ujemnie. Dodatkowo wymyśla powody dla których nie można dziecka wypuścić ze szpitala. Ciężko sie z nią dogadać, twardo obstaje przy swoim zdaniu, nie potrafi zdiagnozować choroby więc szuka dziury w całym czekając aż choroba sama sie znajdzie. Jestem rozczarowana tym lekarzem i na pewno nikomu tej pani doktor nie polecam.

ŚWIETNY LEKARZ. mIŁA, KOMPETENTNA. pOLECAM.

ŚWIETNY LEKARZ. mIŁA, KOMPETENTNA. pOLECAM.