dr n. med. Grażyna Kopeć-Pietkiewicz

Alergolog, Pediatra

Serdecznie polecam Panią doktor! Leczymy u niej córkę z powodu astmy i do tej pory nie było zaostrzen!

Polecam.Pani doktor bardzo uprzema i z powolaniem,nie chce przeklamywac ale doslownie w cztery godziny rozpoznala choroby mojego dziecka i wprowadzila skuteczne leczenie czego inny lekarz nie potrafil zrobic w rok!tylko faszerowal syna bezskutecznie antybiotykami.Trafilismy do niej najpierw prtywatnie na drugi dzien do szpitala na badania wszystko szybko sprawnie i przede wszystkim dokladnie wytlumaczone.Wiecej takich lekarzy polecam

Super lekarka. Miła, uprzejma, zaangażowana, pragnąca naprawdę pomóc człowiekowi!!!

NAJLEPSZA LEKARKA , JEST UPRZEJMA MA DOBRY KONTAKT Z DZIEĆMI I BARDZO DOKŁADNIE BADA ORAZ PRZYJMUJE CODZIENNIE POLECAM

Polecam pani doktor uzrowiła mojego syna, nie pił i nie jadł od 2 dni, bo co wzioł do buzi wypluł, a jak zjadł to wymiotował.Trzech poprzednich lekarzy nie byli w stanie mu pomóc. DIAGNOAZOWALI:grypa, dziecko odwodnione bez szpitala się nie obędzie, zaniedbane - to mnie tak ruszyło, bo chucham i dmucham, bo to mój majwiększy skarb!Pani doktor od razu się poznanła,podała zastrzyk, powiedziała,że będzie chciało pić po zastrzyku i tak było,dziecko na drugi dzień jak nowo narodzone.

Jest wspaniałym lekarzem, kompetentnym, jej zasób wiedzy budzi we mnie ogromny podziw. Pomogła bardzo mojej córeczce,gdy innni lekarze wydawali sie bezsilni. polecam wszystkim.

wspaniała Pani doktor gorąco polecam ja jkao dziecko vbyłam przez nią leczona i gdy teraz sama mam dziecko chodzę do Pani doktro Kopeć Pietkiewicz polecam

Jest niemiła niekompetentna,wymysla choroby,malo ktoremu dziecku pomaga, po kilku dniach odsyla dziecko do innego szpitala,bo twierdzi ze to pawazny przypadek a okazuje sie drobnostka.NIE POLECAM TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD TEJ ,,LEKARKI''

ŚWIETNY LEKARZ. mIŁA, KOMPETENTNA. pOLECAM.

ŚWIETNY LEKARZ. mIŁA, KOMPETENTNA. pOLECAM.

Dostępna cały czas ,również na telefon.

Dostępna cały czas ,również na telefon.