dr n. med. Grażyna Kowerczyk-Wykrętowicz

Alergolog, Pediatra

Uczeszczam do pani dr Wykrętowicz od 3 roku żyćia a mam 25 choruję na astmę i alergię i nie da się opisać jaką prace ale też serca jakie włożyła w to bym mógł normanie fukcjonować ,więc napiszisze tak , że to bardzo dobry specjalista godny polecenia .

od 2 tygodnia życia mojej córci chodzę z nią od specjalisty do spacjalisty od szpitala do szpitala, nikt nie podszedł tak kompleksowo jak ta pani dr, podejście do córeczki rewelacyjne,jeśli trzeba dopisuje na dodatkowy termin, naprawde polecam jak dla mnie rewelacja!!!

Jako dziecko sama chodziłam do Pani Wykrętowicz na wizyty.Jestem od 12 r.ż.alergikiem i dzięki niej nie odczuwałam tak mocno alergii.Teraz pojawiam się u niej z moim 3-miesięcznym dzieckiem i nic się nie zmieniło od wielu lat. Kompetentna, ma czas dla pacjenta,lekarz z powołaniem i przede wszystkim mam do niej zaufanie. W tym zawodzie pracuje już wiele lat i jest jedną z pierwszych lekarek w poznaniu o tej specjalizacji. polecam.

Po wizytach u innego alergologa zdecydowałam się na prywatna wizytę u pani doktor Wykrętowicz. Potrzebowałam gruntownego i spokojnego wytłumaczenia na czym polega choroba mojego dziecka, jak bardzo jest groźna - jak postępować itd. Niestety po wizycie mam 100 pytań dodatkowych, pomimo, że poświecono nam dużo czasu na badanie i omówienie choroby. Największym i pewnie jedynym "minusem" jest dostępność pani doktor - jest oblegana przez pacjentów. Nie tu ma znaczenia fakt, że wizyty maja charakter prywatny...

jedyny lekarz, którego mogę polecić, a byłam już u kilkudziestu. ta Pani interesuje się na prawdę co dolega pacjentowi i poświęca się swojej pracy, czego skutki są odczuwalne (oczywiście) w zdrowiu. a to wszystko za wręcz symboliczną cenę porównując z lekarzami prywatnymi w przychodniach . nagrodę specjalną i owacje na stojąco dla tej Pani !

Bardzo dobry lekarz. Leczę mojego syna u pani doktor od 11 lat. Jako dwu latek miał jedno zapalenie oskrzeli za drugim. Nikt nie umiał mu pomóc. Dopiero pani doktor wdrożyła odpowiednie leczenie. Jest bardzo sympatyczną osobą i poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga tego wizyta.

Bardzo sympatyczna Pani, co prawda "gadula" ale zna sie na leczeniu i szybko pomogla mojemu ziecku1

Wciąż poszukujesz "Alergolog Poznań"?

POLSKIE CENTRUM ZDROWIA
Winiary 10C