lekarz Grażyna Krajewska-Widzińska

Internista

Od ponad 20 lat jestem pacjentką Pani dr Widzińskiej. Wyprowadziła mnie z niejednej choroby, a nawet jako jedyna wśród innych leczących mnie wcześniej lekarzy - wskazała co mi tak naprawdę dolega. Jest świetnym diagnostą, fantastycznie dobiera leki i sprawdza efekty leczenia. Godna polecenia. Pomogła wielu moim znajomym, którym ją poleciłam.

Lekarz wyjątkowy:myśli jak błyskawica, swoją uwagą przeszywa na wylot, ma język ostry jak brzytwa i chyba nigdy się nie myli.Poza tym piękna kobieta.Polecam zawsze.Adam