lek. med. Grażyna Król-Kisiel

Laryngolog

Pierwszy raz spotkałem lekarza który tyle czasu poświęca pacjentowi wykonując badania. Nie bagatelizuje zgłaszanych objawów i nie przepisuje leków na chybił trafił tylko kieruje na konieczne badania a jeżeli problem jest poważniejszy to również zaleca konsultacje u doświadczonych chirurgów.

Polecam. Byłam na wizycie z NFZ. Jeszcze nigdy żaden lekarz nie poświęcił mi tyle swojego czasu, a byłam już u wielu z tym samym problemem.

MÓJ KOMENTARZ JEST BEZ JAKICHKOLWIEK NALECIAŁOŚCI.OCENA JEST OBIEKTYWNA.PANI DOKTOR CZAS,KTÓRY POŚWIĘCA PACJENTOWI JEST TAKI JAKI SIĘ OCZEKUJE BEZ RÓŻNICY CZY TO Z NFZ CZY PRYWATNIE.TO MY PACJENCI MAMY ZŁE PRZYZWYCZAJENIA(Z TYCH WCZEŚNIEJSZYCH CZASÓW,ŻE NA ILOŚĆ A NIE NA JAKOŚĆ) I STĄD TE WW MINUSY W RANKINGU.WARTA JEST SIEDZENIA W POCZEKALNI I CZEKANIA NA WIZYTĘ!!!

Fachowy i sympatyczny lekarz. Pyta o wszystkie możliwe szczegóły potrzebne do leczenia. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta (szczególnie ważne przy wizytach z dziećmi). leczenie zakończyło się sukcesem.

Pani doktor jest osobą, która jak nikt poświęca swój czas pacjentowi. Oprócz tego (co najważniejsze) udało jej się wyleczyć moje dolegliwości, chociaż wcześniej było to niemożliwe dla wielu lekarzy.

Zdecydowanie odradzam. Leczenie moich migdałków i zatok polegało na ciągłych wizytach bez jakichkolwiek wyników, poprawy.