Grażyna Kulińska

Onkolog

3,7
2,3

Pani doktor może nie lubiła osoby polecającej, dla pacjentów z "ulicy" super, polecam :)

Niestety bardzo nieprzyjemny lekarz, bardzo niemiła, zło konieczne, jeśli ktoś musi do niej trafić, to współczuję! eZwłaszcza, że pracuje w centrum onkologii, gdzie pacjenci są i tak już zdołowani swoją sytuacją,zdrowotną, to jeszcze musi się dodatkowo denerwować opryskliwością szanownej pani doktor!!!! Dodam na marginesie, że byłam u niej "z polecenia", to nie wiem jaka jest dla kogoś "z ulicy"????!!!!

Po wizycie u tego pseudo lekarza wychodzi się zdenerwowanym, zniesmaczonym. Nieprzyjemna, nie ma czasu dla pacjenta, bezczelna, traktuje pacjenta poniżająco, nie wnosi nic i domaga się od pacjentów natychmiastowego podejmowania decyzji dotyczącej jego dalszego leczenia bez uprzedniego wyjaśnienia metody leczenia.Zastanawiam się co taki człowiek robi Centrum Onkologii. Stanowczo NIE POLECAM!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Onkolog Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz