lekarz Grażyna Łagocka-Dziadecka

Pani "doktor" o ile można ją tak nazwać nie ma w sobie za grosz empatii, zajmuje się tym czym nie powinna. Jak bardzo się jej nudzi polecam dokształcić się w kwestii podejścia do pacjenta. Zero szacunku.

Nie polecam, źle zdiagnozowana choroba spowodowała, że wylądowałam z dzieckiem 11 miesięcy w szpitalu, poświęca za mało uwagi dziecku tzw. rutyna lub za wielu pacjentów i brak czasu. Ze starszym dzieckiem, kiedy poszedł do przedszkola zaczęły się choroby i niestety co miesiąc dostawał inny antybiotyki (a nie musiał) skończyło się rozwaleniem żołądka i problemami. Proponuję pójście na emeryturę, mam nadzieję, że inne dzieci nie spotka taki los :(

Leczy dwoje moich dzieci 11 i 7 lat od początku. Lubiana przez dzieci zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania.

Zdecydowanie polecam! Leczyła mnie od dziecka a teraz leczy mojego syna! ufam jej w pełni. jest świetnym lekarzem.

Dr.Dziadecka jest wspaniałym lekarzem . Leczy moje dzieci od 30 lat i zawsze mogę polegać na jej kompetencji i wiedzy medycznej. Dwoje dzieci jest już dorosłymi ludźmi ale mam jeszcze jedno małe i nigdy nie zawiodłam się na dr.Dziadeckiej Podziwiam ją również za godną postawę lekarza . Jest na pewno wzorem dla innych .

Dr.Dziadecka jest wspaniałym lekarzem . Leczy moje dzieci od

Polecam wspaniały lekarz!!!!!!! Poświęca swój cały czas. Ze swojm dzieckiem od samego początku chodze do dr Dziadeckiej i nie mam żadnych zastrzeżeń. Naprawdę polecam

Kompetentna lekarz,dobry człowiek polecam

Kompetentna lekarz,dobry człowiek polecam

Lekarka bardzo kompetentna z dużym doswiadczeniem. Leczy już 13 dziecko z mojej najblizszej rodziny. Wszystkim polecam.

Poleca - świetna lekarz, świetne podejście - rewelacja. Jest lekarzem dwójki moich dzieci już od ponad 11 lat i zawsze taka sam miła, otwarta, kompetentna.

Zdecydowanie polecam , jest osobą kompetentną bardzo miłą lubiana przez dzieci

Zdecydowanie polecam , jest osobą kompetentną bardzo miłą lubiana przez dzieci