lekarz Grażyna Mącznik

Rozpoznała raka u mojej córeczki którego nie było . Lekarka jest niekompetentna jeśli chodzi o pediatrię zdecydowanie nie polecam.

Najelpszy pediatra w Busku wspaniała kobieta, szczera, sumienna i na prawdę potrafi leczyć. Podejście do małych pacjentów super i na luzie a to najważniejsze.

W jej obecnosci nie mogłam skupic myśli , roztrzepana , rozgadana z małą kompetencją wręcz narzucająca swoje zdanie. Niekompetentna.

bardzo kompetentny mily lekarz wyleczyla mi synka jestem pani wdzięczna polecam wszystkim matkom

Jestem wdzieczna pani doktor za pomoc mojemu dziecku! Dopiero po antybiotyku , synek zaczal sie poprawiac. Poprzedni lekarz nie chial podac zadnego antybiotyku, twierdzac ze to infekcja wirusowa. Jestem zdumiona, poprzednimi jadowitymi komentarzami. Polecam pania Doktor kazdemu kto szuka dobrego pediatry!!!

Moje nowonarodzone maleństwo też było na oddziale w Busku leczone przez pania doktor. Była miła i kompetentna.Moje dzieciąteczko było wcześniakiem .Teraz jest zdrowe dostawało różne leki .Nie jestem lekarzem jak te poprzednie panie,któretu się wypowiadały /bo skąd by wiedziały jakie leki są potrzebne ich dziecku/ Mogę tę panią doktor polecić każdemu.

Mogę tę panią doktor polecić każdemu.

Jestam bardzo wdzieczna za opieke i pomoc mojemu dziecku jakiej udzielila dr Macznik ,to wspanialy lekarz

Ta kobieta pomyliła zawody! Faszerowała moje (zdrowe) dziecko antybiotykami! Przy tym, kiedy zamytałam czy to konieczne - usłyszałam "niech pani nie dyskutuje". Dziwi mnie jak taki lekarz może pełnić funkcję KIEROWNICZĄ NA ODDZIALE NOWORODKÓW w Busku. To straszne na kogo przekazywane są nasze podatki. Brak kompetencji u pediatry skazuje nasze dzieci na wieczne choroby, zagrożenie zdrowia lub życia! Unikajcie tej kobiety!

Mam wrażenie że ta pani doktor nie uznaje innych sposobów leczenia tylko i wyłącznie antybiotyk. Tylko czycha na nowo narodzone dzieciątko aby znaleźć coś co pozwoli zaaplikować porcyjkę antybiotyku maleństwu. Ponadto w rozmowie Pani doktor ma swego rozmówcę za nic, nie słucha o co się pyta, wręcz "trajkocze" jak nakręcona, poruszając nowe tematy całkiem bez sensu. Nie wzbudza zaufania jako lekarz najmniejszych pacjentów. Nie jaest to lekarz godny polecenia.