dr n. med. Grażyna Majkut

Alergolog

2,6

Odradzam, a wręcz przestrzegam przed metodami leczenie pani "doktor" Majkut-Raus. Komunistyczne metody leczenia. Nie potrafi poprawnie postawić diagnozy i leczy dzieci na wszystko, przepisuje masę niepotrzebnych leków. U mojego, obecnie 4-letniego syna, oprócz uczulenia różnego rodzaju (białko mleka krowiego,wołowina, wieprzowina, seler, kot, pies i wele innych) zdiagnozowała m.in. astmę oskrzelową. Przez prawie 2 lata przepisywane miał wziewy. Również przez ten czas podawane miał hitaxa (pozniej zmienione na xsyzal) oraz promonta. Oprócz tego, przepisywała różnego rodzaju antybiotyki, syropy i kazała całkowicie odstawić nabiał. Co najdziwniejsze, syn miał przepisany hascovir (3 tabletki ...

Komunistyczne metody leczenia.
Co najdziwniejsze, syn miał przepisany hascovir (3 tabletki dziennie). Ze względu na zaufanie do lekarza, podawaliśmy te leki myśląc, że działają one na różnego rodzaju wirusy. Z błędu wyprowadził nas lekarz rodzinny. Hascovir działa tylko i wyłącznie na wirusa opryszczki i ospy wietrznej. Na pytanie żony, po co syn ma brać hascovir skoro nigdy w życiu nie miał opryszczki, Pani doktor Majkut-Raus przyznała, że w sumie to nie musi tego zażywać.
Podczas jednej z wizyt kazała ograniczyć synowi gluten, ale nie potrafiła wyjaśnić dlaczego.
W przeciągu dwóch lat, syn nie miał powtórzonych badań uczuleniowych, aby stwierdzić, czy uczulenia się zmniejszają, zwiększają, czy pozostają bez zmian. A może w ogóle już nie ma.
Z tym tematem udaliśmy się na wizytę do Lublina ,do profesora Andrzeja Emeryka. Wizyta do najtańszych nie należy, ale już na pierwszym spotkaniu i przeprowadzeniu podstawowych badań (spirometria i usg zatok), Pan profesor wykluczył astmę. Z automatu odstawiliśmy wziewy i promonte.
Minimum 7 dni przed drugą wyzytą mieliśmy odstawić xsyzal, żeby badania alergologiczne nie były zakłamane. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że syn nie ma żadnej alergii. I tu stał się cud. Mogliśmy odstawić wszystkie leki, syn może wszystko jeść, a przede wszystkim nabiał.
Podsumowując, jeżeli nie chcecie pakować w swoje dzieci masę niepotrzebnych leków i zatruwać wątrobę, udajcie się do innego lekarza w celu konsultacji diagnozy.
Ja ze swojej strony mogę polecić profesora Emeryka. Uważajcie na p. Majkut-Raus!!!!!!!

Byłam pacjentką dr.Majkut przez ok 14 lat, niestety z powodu przeprowadzki na drugi koniec Polski musiałam oczywiście zmienić lekarza. Muszę stwierdzić że w swoim mieście nie znajdę drugiego lekarza takiego jak Pani Majkut. Zawsze poświęcała mi dość dużo czasu, zlecała konkretne badania i przypisywała leki które przynosiły ulgę. Czasu trzeba trochę poświęcić wybierając się na wizytę, ale to jest przyczyną dużej ilości pacjentów. Pomimo wszystko polecam dr.Majkut bo na prawdę potrafi pomóc. Mogę jeszcze tylko dodać że będąc wieloletnią pacjentką zawsze byłam serdecznie przyjmowana zarówno przez Panią Majkut jak i pielęgniarki tam pracujące:)

zgadzam się z jedną z pan zupełnie ja miałam podobna sytuacje dr. ciagla twierdziła ze moja corka ma olbzymia alergie itd ogolnie że ma złe wyniki badan ciagle przepisywala olbrzymie ilosci lekow silnych antybiotykow a okazało sie po konsultacji z innymi lekarzami i wykonanymi badaniami ze mojej corci nic kompletnie nie dolega jest zupełnie zdrowym dzieckiem z dobrymi wynikami wiec zgadzam sie ze dr. naciaga na pieniązki i to naprawde barzo ja w ciagu jednego miesiaca zostawiłam tam 800zł i poco skoro dziecko jest zdrowe zupełny brak szacunku z mojej strony dla tej pani tym bardziej ze moja niunia ma 1 roczek nie ma ona zupełnie żadnego sumienia zeby faszerowac takie malenstwo nie potrzebnie taka iloscia lekow
\

leczylam sie kiedys u doktor sama od dziecka teraz leczy sie moja 12 letnia corka przewaznie jak inni lekarze rozkladaja rece u doktor niema czegos takiego jak niewiem!!!!!i wtedy chodzac po roznych lekarzach wydajac pieniadze wraz trafiam do doktor ktora bez problemu wylecza jednak cos musi w tym byc i teraz zamiast wydawac fortune na leki i wraz isc do doktor robie to od razu pozdrawiam pania majkut jest najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!

nie mowie że nie pomaga ale proponuję zrobić wszelkie badania w jeszcze jednym niezależnym miejscu. U "wspaniałej pani Majkut"moja córa miała silna alergię i 2 lata brała sterydy. po tym czasie "p. doktor" zaleciła powtórne testy alergiczne które wykazały silna alergię. postanowiliśmy zrobić je w jeszcze jednym miejscu gdyż nasz lekarz rodzinny zasugerował nam że po 2 letnim leczeniu powinna być poprawa i w szpitalu papieskim w Zamościu, oraz prywatnie u innego lekarza alergologa wyszło ze nasze dziecko NIE JEST na nic uczulone. Uwarzam że p. Majkut podaje leki na poprawe stanu zdrowia pacjętów a później na zaostrzenie kaszlu. Od 4 miesięcy moje dziecko nie bierze leków(p. doktor mówiła że bez nich sie zadusi), je wszystkie zakazane jej potrawy i ma sie bardzo dobrze. AHA i wszystkie badania oczywiści płatne,

TO JEST ZWYKŁA NACIĄGACZKA. NIE DAJNIE SIĘ LUDZIE WYKORZYSTYWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!