lekarz Grażyna Małek

Pediatra

Długo oczekiwane ferie ,wyjazd na narty 300 km i..niestety po trzech dniach pobytu u syna wystąpiła gorączka ,ból gardła ,brzucha ,mięśni. Pani Doktor zgodziła się nas przyjąć.Była bardzo życzliwa ,cierpliwa ,przeprowadziła dokładny wywiad.Równie wnikliwie zbadała syna ,przepisała leki.Na drugi dzień gorączka nadal się utrzymywała , od częstego kaszlu syna strasznie bolało gardło . Wystraszeni znów zadzwoniliśmy do Pani Doktor. Mimo ,że to była sobota-Pani Doktor ponownie przyjęła syna ,dokładnie zbadała , określiła [jak się okazało -trafnie ]stan zdrowotny syna [ wirus ]. Wykazała dużą wiedzę medyczną . Szczerze byłam pod ...

Pani Doktor zgodziła się nas przyjąć.Była bardzo życzliwa ,cierpliwa ,przeprowadziła dokładny wywiad.Równie wnikliwie zbadała syna ,przepisała leki.Na drugi dzień gorączka nadal się utrzymywała , od częstego kaszlu syna strasznie bolało gardło . Wystraszeni znów zadzwoniliśmy do Pani Doktor. Mimo ,że to była sobota-Pani Doktor ponownie przyjęła syna ,dokładnie zbadała , określiła [jak się okazało -trafnie ]stan zdrowotny syna [ wirus ]. Wykazała dużą wiedzę medyczną . Szczerze byłam pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor ,podejścia do pacjenta . Po raz pierwszy spotkałam się z sytuacją [ a z uwagi na problemy zdrowotne -syn często korzysta z porad lekarskich ],że Pani Doktor poświęciła synowi podczas drugiej wizyty ok. godziny i nie wzięła pieniędzy ,gdyż uznała ,że jest to kontynuacja pierwszej wizyty.Nie pomogły moje prośby ,by przyjęła pieniądze za poradę lekarską. Stan syna polepsza się ,gorączka minęła , ale syn już na nartach nie jeździł.
Dziękujemy Pani Doktor za wszystko- za poradę ,życzliwość ,wsparcie i obecność. Jest pani niesamowita.....Życzymy dużo zdrowia. Wdzięczni - Łukasz z Rodzicami.

Cóż może być bardziej wartościowego dla zatroskanych nagłą chorobą dziecka, w dodatku z dala od domu, rodziców? Dla nas odpoczywających w Białce Tatrzańskiej pełna zrozumienia, profesjonalna i szybka pomoc Pani Doktor. Należy dodać, że na wizytę zostaliśmy przyjęci już po godzinie 20, wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym, co oddaje tak naprawdę podejście do pacjenta potrzebującego pomocy lekarskiej i potwierdza rzeczywisty fakt jej niesienia. Przy okazji jeszcze raz dziękujemy za pomoc, Kubuś ma się znacznie lepiej.

Bardzo miła. W drobnych sprawach telefonicznie udziela porady a nie wzywa na osobistą wizytę. Uprzejma i kompetentna...inna pediatra nie udzieli info przez telefon tylko oczekuje na przyjazd...nawet w drobnostce, bo chodzi o kasę. Tą Panią zdecydowanie polecam...

Pani Doktor przyjęła moje dziecko mimo, że nie byliśmy wcześniej umówieni. Stwierdziła, że nie może zostawić nas bez pomocy. Taki lekarz w dzisiejszym świecie - to rzadkość! Lekarz z powołania! Zbadała syna dokładnie, przeprowadziła wnikliwy wywiad i postawiła trafną diagnozę. Przepisane leki zaczęły działać jeszcze tego samego dnia. Dzięki Pani Doktor nie musieliśmy skracać naszych zimowych wakacji.

Super lekarka. Bardzo dobre podejście do dzieci. Przyjęła nas w niedzielę, a jesteśmy z drugiego końca Polski. Powiedziała, że po trzecim zażyciu lekarstwa będzie znacząca poprawa - poprawa już nastąpiła godzinę po drugim zażyciu lekarstwa. Bardzo polecam - Ryszard Łazar

Lekarka z powolania Super podejscie do dziecka, konkretna, dokladna, poswiecila bardzo duzo czasu, mila, sympatyczna, podala odpowiednie leki Polecam kazdemu urlopowiczowi potrzebujacemu porady od pediatry

w sytuacji "emergency" Pani stanela na wysokosci zadania, przyjela poznym wieczorem turystow z drugiego konca Polski, pelny profesjonalizm...oby wiecej takich lekarzy z powolaniem...dzieki

Wspaniala Pani doktor z cudownym podejsciem do dzieci. Lekarz z powolania z ogromna wiedza. Przywrocila mi wiare w to, ze sa jeszcze lekarze, ktorzy stawiaja dobro pacjenta ponad wszystko.

Lekarz z powołania i o wysokiej wiedzy,potrafiła znależć przyczynę choroby dziecka czego nie zrobiła klinika w ciągu 10 miesięcy,polecam wszystkim

Polecam zdecydowanie ponieważ skutecznie zdiagnozowała i wyleczyła moje dziecko

Polecam zdecydowanie ponieważ skutecznie zdiagnozowała i wyleczyła moje dziecko

Wciąż poszukujesz "Pediatra Zakopane"?

Os. Kasprusie 5/7
Przychodnia " Zdrowie"