lekarz Grażyna Mańkucka-Caban

2,6

BARDZO " LUDZKA'' PANI DOKTOR SUPER LEKARZ BARDZO MI POMOGŁA DZIĘKI NIEJ WIDZĘ :) POLECAM GORĄCO ! ! ! SZKODA , ŻE NIE PRZYJMUJE " PAŃSTWOWO"

Jezeli ktos potrzebuje okulisty to nie polecam tej kobiety. Jestem zdegustowany wizyta u tej starej "okulistki". ROZPACZ I KATASTROFA!!!

Omijac z daleka!! konował jakich malo! w czasie badania stwierdzila ze mam wade wzroku ktorej nie da sie skorygowac okularami!? jak powiedzialem ze nie mam wady do ktorej potrzebne sa okulary i ze jestem po 12h pracy przy monitorze, powiedziala czy chce badanie komputerowe! badanie odbylo sie po kilku dniach i pani widzac wydruk zrobila wielkie oczy, ale nadal nie chciala uwierzyc!!!? po przeczytaniu wszystkich literek powiedziala: faktycznie nie ma pan wady!!?? I TO MA BYC LEKARZ OKULISTA?? OMIJAC NIEUKOW!!

Kompletny brak profesjonalizmu w kontaktach z pacjentem.

Kompletny brak profesjonalizmu w kontaktach z pacjentem.

Polecam te lekarke wszystkim potencjalnym pacjentom, pani doktor jest niezwykle sumienna i uprzejma osoba, perfekcyjnym specjalista, godnym zaufania.