lek. dent. Grażyna Mielczarek-Bogucka

chodzilam prywatnie i publicznie. nigdy nie zostwaia pacjenta bez pomocy, stara sie zlikwidować ból od razu, pomocna, prawda,ze prywatny gabinet nie wyglada szalowo, ale czysty, no i ceny nie są porazajace. leczy cierpliwie nawet dzieci, ktore z zasady nic sobie nie dzadza zrobic. polecam

doskonały lekarz,wyleczyła wsie zęby moje dziecka zero komplikacji

doskonały lekarz,wyleczyła wsie zęby moje dziecka zero komplikacji

Lekarz bardzo miły, kompetentny, ale gabinet prywatny mieści się w obskurnej piwnicy, sprzęt przestarzały jak na dzisiejsze czasy,chociaż ząb zrobiony ok. to już bym tam nie wróciła,po prostu odzrzuca, tym bardziej jak płaci się za wizytę.

Genialna Pani stomatolog. Doskonale radzi sobie z moimi "niesfornymi" zębami. Zawsze leczy tak długo, jak długo się da - wyrywanie to ostateczność

stanowczo odradzam , lekarz który potrafi wykończyć pacjenta. po pęknięciu ropienia pod zębem ( 3 dni pod rząd byłam u 'lekarki') miałam zatrucie krwi . na szczęście znalazłam dokładnego lekarza