Razem z naszym 3 letnim synkiem odwiedzaliśmy różnych lekarzy, ale dopiero po wizycie u Pani Doktor odczułam że moje dziecko wreszcie trafiło w ręce kompetentnego lekarza, posiadającego ogromną wiedzę, wykazującego duże zaangażowanie, potrafiącego w sposób bardzo dokładny wytłumaczyć każdą wątpliwość. Do tego uprzejmość i wspaniałe podejście do dziecka. Lekarz z powołania.

Wspaniałe podejście do dzieci i rodziców. Doskonałe kompetencje. Skuteczny lekarz. Cierpliwa i bardzo miła

Dr Miksa jest bardzo wnikliwa, zleca sensowne badania, które prowadzą do postawienia właściwej diagnozy. Ma ogromną wiedzę. Zawsze mam poczucie, że wizyta jest za krótka i trzeba się spieszyć, bo za drzwiami czekają kolejni pacjenci. Bardzo polecam.

Pani Doktor opiekuje się moim synem od urodzenia czyli od 8 lat. To najbardziej kompetentny lekarz jakiego spotkałam. Jest uprzejma, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi, decyzje odnośnie choroby zawsze trafne.

Dr Miksa to najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Od 12 lat opiekuje się moją córką i mężem. Jej diagnozy zawsze są trafne, wtedy gdy to konieczne zleca dodatkowe badania. Polecam wszystkim.

Świetne podejście i leczenie, analizuje a dopiero zaleca leki, zawsze od kilku ładnych lat korzystam z wizyt u pani doktor i nigdy się nie zawiodłem. Wielokrotnie pomogła mi i mojemu dziecku, które wymagało dużo cierpliwości i uwagi w leczeniu. POLECAM

Pani Doktor Miksa to właściwa osoba na właściwym miejscu. Ma znakomite podejście do małego pacjeta. Dokładnie oglada dzieciaczka i sprawdza wszystko co jest mozliwe. Bardzo dobrze tłumaczy co się dzieje i jak temu zaradzić. Polecam wszystkim mamusiom.

Dr Miksa to najlepszy lekarz jakiego znam. Jest bardzo zaangażowana w proces leczenia, nie zostawia pacjenta samemu sobie. Zawsze dokładnie tłumaczy objawy choroby i przebieg leczenia.

Najlepsza pani doktor jaką spotkałam,bardzo oddana pacjentom.

Najlepsza pani doktor jaką spotkałam,bardzo oddana pacjentom.

Najlepszy lekarz jakiego znam: kompetentna, fachowa, serdeczna, ciepła. Rozumie obawy rodziców, wszystko tłumaczy.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8