lekarz Grażyna Miroszewska-Januszewska

Bardzo dobra specjalistka. Uprzejma i miła. Pomogła partnerce wyjaśniając w sposób klarowny. Polecamy.

Byłem 2 razy u tej osoby, 1). 2 lata temu gardło zjedzone przez grzybice a ona mi przepisuje tabletki jak 5zł do połykania. 2). Przyszedłem po zwykłe skierowanie na badanie krwi, M.J. stierdziła że nie ma mojej karty na co spytałem się czy mam przynieść swoja kartę z recepcji mimo że to ona sama powinna sobie przynieść karty to usłyszałem " To sobie pomyśl czy masz przynieść " . Nie przypominam sobie żebyśmy byli na TY i żebym to ja miał się domyślać co mam zrobić jak pani nie ma ...

Byłem 2 razy u tej osoby,
. Nie przypominam sobie żebyśmy byli na TY i żebym to ja miał się domyślać co mam zrobić jak pani nie ma mojej karty a 2 minuty wcześniej panie w recepcji mnie do pani kierują, bo to w pani obowiązku jest przygotować dokumentacje pacjenta, chciałem być uprzejmy i sam iść ale takiej impertynenckiej odpowiedzi się nie spodziewałem. Taka osoba nie powinna w ogóle pracować z ludźmi tylko podłogi myć. Za uprzejmość i uprzejmość dałbym 0 gwiazdek gdyby była taka możliwość.