lekarz Grażyna Mroczka

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. Chodziłam wcześniej do innej i bagatelizowała to co mówiłam a tu Pani doktor wysłuchała zrobiła wszystkie potrzebne badania i pomogła mi bardzo . Zawsze miła uprzejma. Podczas pobytu w szpitalu podeszła zapytała jak się czuje . A w dzisiejszym czasie mało takich lekarzy się spotyka.

Nie pojmuję negatywnych opinii o lekarzu. Wręcz przeciwnie!!!. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i empatii tej lekarki do pacjenta. Piszę to z perspektywy męża pacjentki, która właśnie jej gabinet wybrała jako rokujący na fachową pomoc. Nie pomyliła się!!!. Z boku obserwowałem (ze zrozumiałymi emocjami oczywiście) wdrożone leczenie! Nie dość, że szybko odkryła problem, który inni lekarze nie zauważyli lub pominęli przez ponad rok, to błyskawicznie wdrożoną procedura była piorunująca. Początek stycznia wizyta, skierowanie do szpitala, rozległa operacja i w końcu tego samego miesiąca poprawne samopoczucie i jeszcze tylko wewnętrzne pooperacyjne szfy do usunięcia. Błyskawicznie, bo wymagał tego choroba!!! Komuś trzeba zaufać, no i dostosować się do poleceń profesjonalisty. Nie leczyć własnych przeżyć w chorobie fobii i uprzedzeń obwiniając o to lekarza! Przez cały czas pobytu w szpitalu było tel. zainteresowanie postępem leczenia i procedurami po wykryciu utajnionej choroby, która nie dawała w sumie widocznych objawów! Jestem zaskoczony tym, że spotkaliśmy takiego lekarza z wrażliwością i mającego chęć leczenia, a nie tylko zbycia problemu. Skorzystaliśmy w pełni z porad i zaleceń i pokierowania w poruszaniu się i załatwianiu szybkiego wszystkiego co związane z szybkim leczeniem i jesteśmy dobrej myśli co do skuteczności leczenia. A problem chorobowy ginekologiczny w sumie zagrażał życiu w krótkiej perspektywie! Mogę tylko podziękować w imieniu własnym i żony za tak profesjonalne potraktowanie! Przyjmuje także na NFZ w poradni MSWiA w Rzeszowie szpital przy Krakowskiej i pomaga jej w tym położna pani Ania bardzo uprzejma i profesjonalna pielęgniarka z empatią! My DZIEKUJEMY!!!

Rozczarowana. Postawiona diagnoza była raczej niepoprawna. Możliwe, że niepotrzebna wizyta w szpitalu. Inny lekarz powiedział, że nic takiego mi nie dolega.

Byłam pod wrażeniem. Delikatna i dokładna a dotąd słyszałam, że lepiej iść do ginekologa mężczyzny. Ta pani doktor moją opinię zmieniła.

Pani Doktor odmówiła przyjęcia w nagłym przypadku, który skończył się wizyta w szpitalu (diagnoza: ostre zapalenie jajników). Pani Dr stwierdziła, że jak "nie ma krwotoku" to można sobie poczekać. Już na samym wejściu można usłyszeć miłe słowo "NIE!!!!!!!!!!" ,pomijając fakt, iż nie zgłosiło się wcześniej 4 pacjentów. PORAŻKA!

Nie polecam niemila baba! Skad te pozytywne komentarze nie wiem! Co to za lekarz ktory uznaje ze ciaza to nie choroba gdy bylam 2 razy na patologi ciazy!

Znakomita doktor. potrafi utrzymać nawet bardzo zagrożone ciąże.

Znakomita doktor. potrafi utrzymać nawet bardzo zagrożone ciąże.

bardzo dobry lekarz, przynajmniej zna sie cos

bardzo dobry lekarz, przynajmniej zna sie cos

dr grażynka mroczka jest bardzo fachową lekarką i uprzejmą osobą. Już przez 14 lat leczę się u niej i jestem bardzo z niej zadowolona. Pomogła mi wielokrotnie. Bardzo polecam ją.