lekarz Grażyna Muszytowska-Szymczyk

Internista, Kardiolog

Czekałam pól roku na wizytę a pani dr. Muszytowska zapisała mi lekarstwa tylko na jeden miesiąc .

Pani Doktor wykazuje szczere zainteresowanie chorym, wnikliwie ocenia zgromadzoną przez niego dokumentację medyczną, z dużą uwagą uprzejmie i cierpliwie informuje pacjenta o jego sytuacji zdrowotnej, nie stwarza dystansu, a dobry kontakt.

Raczej nie polecam. Podejście Pani doktor to raczej "po co Pani/Pan mi głowę zawraca"

leczylem sie u pani doktor dobrych pare lat, nie zauwazyla zmian jakie nastepowaly, co doprowadzilo do stanu krytycznego. Nie zlecala dodatkowych badan, inna opinia lekarza na moj dotychczasowy stan-"prawdziwe zaniedbanie lekarza"gdyby mozna bylo cofnac czas !! jedyne co mozna powiedziec, bardzo upszejma i naprawde sprawia wrazenie zaintereowanej, lecz niestety upszejmnosc nie wyleczy pacjenta.

Konkretna Pani doktor, przyjęła mnie szybko i zleciła badania zgodnie z oczekiwaniem. Leczenie pomogło mi. mam prawidłowe cisnienie.

Bardzo sympatyczna,dociekliwa lekarka. Bardzo dużo mi pomogła. Jestem stałym pacjentem.