prof. dr hab. n. med. Grażyna Niedzielska

Foniatra, Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Wizyta prywatna,umowiona na konkretna godzine,a mimo tego spore opoznienie,poniewaz Pani doktor przyjmuje swoich znajomych poza kolejnoscia. Doktor nie posiada dobrego podejscia do dzieci. Nie potrafila w zaden sposob zachecic dziecka do badania. Pani doktor byla nieuprzejma,wrecz zirytowana. Zgodnie z prawem po nieodbytej wizycie poprosilismy o zwrot pieniedzy za wizyte,Pani doktor nie szczedzila uszczypliwych uwag. Arogancja i nic wiecej.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM wrecz ODRADZAM. Szkoda pieniedzy i nerwow.

pani jest niesympatyczna miałem wrażenie że jestem intruzem i zabieram czas

pani jest niesympatyczna miałem wrażenie że jestem intruzem i zabieram czas

Jestem nauczycielem emerytem. W trakcie pierwszej wizyty u Pani Profesor rozmawialem dlugo o moich schorzeniach. Oprócz choroby narzadu głosu mam do końca nie wyjaśnione dolegliwości w lewym płucu. Leczyłem się w związku z tym u wielu pulmunologów. Pani Profesor przypisała mi lek o nazwie Bioparox, który w zdecydowany sposób lagodzi te dolegliwości. Dziwne, że żaden z pulmunologów nie zastosował go u mnie wcześniej. Dziękuję... K. T.

Dziękuję...
K. T.

Ta Pani była wobec mnie opryskliwa i nie miła. Nic jej nie zrobiłem, a Pani była niekulturalna i nieuprzejma. Nigdy więcej do niej nie pójdę. Nie polecam!

Stopień profesora, duże doświadczenie i wrażliwość - to cała pani Niedzielska. Jestem stałą pacjentką doktor od dziecka. Pani Niedzielska ma ogromną wiedzę ,potrafiła mi pomóc jako małej dziewczynce i również teraz jako osobie dorosłej. Polecam, lekarka warta zaufania

Jestem bardzo zadowolona z wyników leczenia u Pani doktor. Nie mam zastrzeżeń. Fachowa wizyta u fachowego specjalisty.