lek. dent. Grażyna Onacewicz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Nie polecam, a wręcz radzę unikać kontaktu z tą Panią. ZERO podejścia do dziecka . Bardzo nie miła . Dziecko z bólem wróciło do domu ,ponieważ Pani stwierdziła , że do takiego dziecka nie podejdzie . Dziecko płakało ,bo się bało poprostu, a Pani sobie siedziała i obserwowała , nawet tyłka nie podniosła . Czekała aż się uspokoi po czym stwierdziła , że nie ma sensu i niestety nie przyjmie . I to ma być stomatolog dziecięcy ? Sama bym się bała jakby miała mi zęby leczyć . Bardzo się ...

Dziecko z bólem wróciło do domu ,ponieważ Pani stwierdziła , że do takiego dziecka nie podejdzie . Dziecko płakało ,bo się bało poprostu, a Pani sobie siedziała i obserwowała , nawet tyłka nie podniosła . Czekała aż się uspokoi po czym stwierdziła , że nie ma sensu i niestety nie przyjmie . I to ma być stomatolog dziecięcy ? Sama bym się bała jakby miała mi zęby leczyć . Bardzo się zawiodłam ,ale to baaaaardzo.

Pani bardzo nie miła ,zero podejścia do dziecka,krzyczy na dziecko,po tym jak dziecko zaczęło płakać powiedziała,że mamy więcej nie przychodzić,bo nie widzi z nami dalszej współpracy.

Było super, ale jest coraz gorzej. Pani coś się stało. Szkoda. Rezygnuję z jej opieki nad moim dzieckiem.

bardzo przyjemna,wyrozumiała ,miła dla mojej 2 letniej córeczki,wcale się nie bała pani doktor wręcz przeciwnie z chęcią szła do gabinetu,polecam.

Dramat!Brak kontaktu z dzieckiem,zero rozmowy z małym pacjentem,nie tłumaczy dziecku co będzie się działo,grymas nie zadowolenia na twarzy P doktor kiedy dziecko nie robi tego co się od niego oczekuję Wizyta przebiegła na zasadzie otwórz buzie,zamknij buzie i nie kręć się.Dziecko zdezorientowane i wystraszone ,ząbek boli a ta Pani oczekuje pełnej współpracy i opanowania jak u osoby dorosłej.Zaznaczam że u innego dziecięcego stomatologa synek czuł się świetnie ,pełna współpraca.Nie polecam!!!!

Polecam z całego serca , jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor i mój syn chetnie chodzi na wizyty.

Pani ma super podejście do starszych jak i tych małych dzieciaczków, polecam

Pani ma super podejście do starszych jak i tych małych dzieciaczków, polecam

Jest super. Moje dziecko znalazło swojego dentystę po licznych traumatycznych przeżyciach. Wiem co mówię bo dojeżdżam 50 km w jedną stronę. Sądząc po reakcji mojego syna, opłaca się...

Serdecznie polecam Panią doktor jako dentystę dziecięcego. Dla mnie najważniejsze jest to,że rzeczowo podchodzi do problemu, jest sprawna, szybka i konkretna, tak bym ją określiła. Mojemu dziecku przypadła do gustu, dla mnie to najważniejsze.

zależy dla kogo nie ma podejścia, ja tam ją uwielbiam, i jest jedynym dentystą któremu ufam