lekarz Grażyna Opiłka

Pani doktor niestety idzie na łatwiznę i zamiast ratować zęba to go usuwa, bo tak jest wygodniej i łatwiej. Teraz dzięki Pani doktor muszę wydać pieniądze na implant. Szczerze i z całego serca NIE POLECAM !

Witam,Pani Doktor Grażyna Opiłka jest moją ulubioną godną polecenia stomatolog.Wcześniej leczyłam zęby prywatnie i niestety okazało się, że jest dużo do poprawy .Pani doktor ma odpowiedni sprzęt do tego nie znam stomatologa który leczy zęby pod mikroskopem.Zaczęłam leczyć zęby wraz z córką i jesteśmy mega zadowolone.Za profesjonalizm i kompetencje plus dobry sprzęt i podejście do pacjenta cena nie gra roli.Szczerze polecam gabinet rzetelną obsługę i wiarę w Panią doktor Grażynę Opiłkę gorąco polecam!

Ceny dosyć wysokie, brak kasy fiskalnej to co mnie irytuje. A po za tym miła obsługa oraz zaufanie co do wykonywanego leczenia. Byłam zadowolona i penie znowu tam wrócę

na portalu znanylekarz.pl niestety nie udało mi się zamieścić mojej opinii o Pani doktor, ponieważ została odrzucona przez moderatora. Zamieszczam ją tutaj, bo uważam że każdy ma prawo wyrazić własne zdanie...Nie jestem do końca przekonana czy Pani Grażyna jest takim dobrym specjalistą! Ceny bardzo wysokie, a mój ząb po leczeniu mimo zapewnień nie wygląda tak, jak sobie go wyobrażałam... wręcz widać różnice między zębem a wypełnieniem, które jest jaśniejsze, a Pani doktor zapewniała, że ząbek będzie idealny. Również zdziwiło mnie zachowanie Pani doktor, miałam wrażenie że nie odpowiada szczerze na moje pytania, wręcz wymijająco. Miałam wrażenie, że Pani Grażyna z każdym moim kolejnym pytaniem, coraz bardziej się irytowała, a pacjent ma w końcu prawo zadawać pytania i dowiedzieć się jak będzie wyglądało leczenie. Byłam raz i więcej chyba nie pójdę. Jakieś dziwne wrażenie zostało mi po tej wizycie, tak jakby...Pani doktor zależało tylko na pieniądzach. Zresztą kilka razy mi powtórzyła, że za jakość się płaci, tylko niestety jakoś w moim przypadku nie do końca sprawdziły się jej słowa.

Pani doktor godna polecenia! Uśmiech i doświadczenie! Dodatkowo rzeczywiście nowa siedziba CERAMDENTU baaardzo przyjazna! Centrum miasta na Zabrskiej numeru nie pamiętam i zawsze jest gdzie zaparkować samochód!

Bliska centrum lokalizacja, krótkie terminy oczekiwania na wizytę, fajne dziewczyny na recepcji (tzn. nie dorzucają swoich trzech groszy w sprawach dotyczących leczenia), natomiast ceny odbiegają dość sporo od cen w gabinetach "spoza centrum". W "zwykłą" wymianę plomby przyszło mi zainwestować 250zeta, co u poprzedniego dentysty zamyka się w granicach 100-150 zł w zależności od wielkości wypełnienia (z tą tylko różnicą, że trzeba się przespacerować do niego przez pół Katowic i czeka się na wizytę około miesiąca). I jeszcze pan portier z Ceram - Dentu... kultura po byku i raczej działa odstraszająco na potencjalnych pacjentów.

Pani doktor Grażyna Opiłka to bardzo dobry i doświadczony lekarz. Leczę się w Ceram-Dent od 10 lat i widzę jak sprzętowo rozwija się gabinet! Lekarze cały czas się rozwijają i poszerzają kompetencje!. Gdyby nie doktor Grażyna już dawno "zbierałbym zęby z podłogi"!. Ciepła, życzliwa a ceny jak u innych lekarzy.