lekarz Grażyna Orzechowska

2,7
2,5

nie polecam i to zdecydowanie!! odradzam wizyty u tej pani to po prostu jakis koszmar nigdy nie spotkałam sie z takim chamstwem i brakiem kultury u lekarza weszłam z miłym nastawieniem do niej jako do dobrego specjalisty a ona zaczeła na mnie wrzeszczec była niemiła swieciła mi po oczach lampa i kazała odczytac literki a ja przyszłam do niej z zapaleniem spojówek i nie byłam w stanie patrzec w tym swietle zaczeła krzyczec ze odbiora mi prawo jazdy, przeciez to niepowazne zeby lekarz w szpitalu sie tak zachowywał !!skandal

BARDZO NIEGRZECZNA I NIEUPRZEJMA NIE POLECAM NAWET WROGOWI !!!

BARDZO NIEGRZECZNA I NIEUPRZEJMA NIE POLECAM NAWET WROGOWI !!!

Bardzo dobra i kompetentna lekarka. Trafnie rozpoznała typ urazu i przeprowadziła cały wielomiesięczny tok leczenia. Polecam

Chodziłam do niej przez kilka lat i zamiast żeby było lepiej jest coraz gorzej na jedno oko prawie nie widzę, nie polecam

jestem bardzo zadowolony z wizyty u tej lekarki. jest wymagająca, i dokładnie wie co i jak ma robić. polecam.

Bylam ale wiecej nie pojde jest nie grzeczna nie polecam.

Bylam ale wiecej nie pojde jest nie grzeczna nie polecam.