lekarz Grażyna Pałys

Jest to lekarz godny polecenia jeste bardzo zadowolona z pani doktor super prowadzila moja ciąze nie mam jej nic do zarzucenia

Czytam te komentarze i włos sie jezy ile w ludziach jadu,zawisci a przede wszystkim zazdrosci.Ta lekarke polecam kazdej mojej kolezance i jak datad nie slyszalam zlego słowa o niej.Jako,ze rodzilam pierwsze dziecko jeszcze przez cesarke gdyz odeszly mi wody na przelomie 7/8 miesiac bylam bardzo wystraszona,ona dodala mi tyle otuchy ze jak wchodzila na sale to czulam sie bezpiecznie.Pisze to z czystym sumieniem nie po to zeby jej frekwencje zwiekszyc ale po to aby kazdy kto ma dylemat jakiego gin wybrac wiedzil.Moze nie jest wylewna ale tu chyba nie oto chodzi jeden ma taki charakter inny taki.

Nie polecam tej lekarki wogóle nie nadaje się do prowadzenia ciąży.

Nie polecam tej lekarki wogóle nie nadaje się do prowadzenia ciąży.

Uwielbiam Panią dr dzięki niej mam wspaniałe dwie córcie.Nigdy mnie nie zawiodła zawsze jak potrzebowałam pomocy służyła pomocą bez wzgledu na porę dnia czy nocy świąt czy dni roboczych:)Najcudowniejszy lekarz pod słońcem pisze to prosto z serca oby wiekszośc lekarzy była taka:)pozdrawiam i bardzo polecam

Omijajcie lekarkę jak tylko się da. Liczy się dla niej tylko kasa nie pacjenci,na jednego ma przewidziane 5-10 min. To wystarczy wejść dać stówę i wyjść na więcej czasu jej brakuje. ŻAŁUJĘ ŻE TAM POSZŁAM DO TEJ POŻAL SIĘ BOŻE LEKARKI, BO TO NAWET DOKTOR NIE JEST.

Moja siostra chodził prywatnie w ciąży do pani doktor niestety takich lekarzy nie powinno w ogóle być. Siostra miała tak opuchnięte nogi że ledwie chodziła Pani doktor stwierdziła że tak jest w ciąży później miała wysokie ciśnienie 150/100 to ją skierowała do szpitala w szpitalu wyszło z badań że jest zatrucie ciążowe ale tylko na jednych badaniach się skończyło. Dziś doszło do oklejenia łożyska dobrze że była w szpitalu to zrobili jej cesarkę dziecko ma nie dowagę waży nie całe 2 kg a doktorka mówiła że dziecko waży 2.300 kg. Po tym wszystkim pani doktor stwierdziła że to była ciąża patologiczna. NIE POLECAM TAKIEJ DOKTORKI NA WIZYTY UMAWIA CO 3 TYGODNIE PIENIĄDZE BIEŻE A I TAK JAK PRZYJDZIE CO DO CZEGO TO I TAK NIE NIE POMOŻE A PÓŹNIEJ TYLKO UMYWA RĘCE I MÓWI ŻE TO JUŻ NIE JEJ SPRAWA

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem uratowała mi życie to dzięki jej zaangażowaniu wyzdrowiałam włożyła wszelkich starań do tego by zajęli się mną specjaliści i rozwiązali problem. Naprawdę polecam!!!

Dopiero rozpoczęłam leczenie u Pani doktor.W mojej ocenie jest miła i kompetentna.Na każde moje pytanie odpowiedziała rzetelnie i "po polsku";). Podczas zagrożonej ciąży zostałam przyjęta bez żadnego problemu w niedziele do gabinetu i potraktowana bez focha o którym wspominają osoby wcześniej oceniające.Jestem zadowolona i szczerze polecam.

Bardzo dobry specjalista. Dobry operator. Polecam bo sama korzystam z opieki Pani doktor.

Prowadziła moją pierwszą ciążę i ostatnią, bo przez całe 8 miesięcy nic mi nie wyjaśniła - wizyta u niej polega na zrobieniu szybkiego usg(przy czym często monitor miała tylko do siebie zwrócony tak,że pacjentka nie mogła zobaczyć nawet swojego dziecka)przepisaniu L4 i tyle,a na koniec kasa i następna klientka.Wszystkie pytania zbywała i nic nie wytłumaczyła.Każda wizyta u niej to stres i wielka niewiadoma.Lekarz-pomyłka i udręka dla pacjentek.Chamska i ordynarna.Bardzo złe doświadczenia w trakcie trwania całej ciąży.