lekarz Grażyna Pasternak - Zimoch

1,4
1,4
1,2

Tak fatalnego lekarza nie widzialem jak zyje , baba jakby za kare tam siedziala !! poszedlem bo potrzebowalem skierowanie do dermatologa wiec musialem isc do pierwszego kontaktu niestety .. i trafilem na ta kobiete .. od samych drzwi odnioslem wrazenie jakby musiala mnie przyjac za kare !!!! tlumacze babie ze potrzebuje skierowanie do dermatrologa , ale tez dodakowo jako ze nie bylem ponad 2 lata u lakarza chcialbym tez skierowania na komplet badan podstawowych - i sie zaczelo ... a po co na co ? ze ja sie nie chce lecze skoro 2 lata nie bylem , ze mi to niepotrzebne ..itp ! nie wytrzmalem i opierdzielilem babsko ze albo mi wypisuje albo odmawia wypisania skierowania - cisnienie mi podniosla ze szok .. ! prowadze dzialnosc i place grube pieadze do ZUS co miesiac a nie korzystam ze sluzby prawie wcale a tu no co , po co dlaczego .. no beznadzieja , najlepiej zadzwonic po karetke powiedzeic ze sie zaslablo i przynajmniej badania ci zrobia bez pytac kretynskich ! - unikac ta pseudo doktor szerokim lukiem - beznadzieja ! zero empatii zaro uprzejmosci , sfrustrowana starsza Pani ktora jak odnioslem wrazenie nie chce jej sie w ogole pracowac w zawodzie - wielkie zero !

wielki negatyw za całokształt pracy, ta pani zapomniała co to przysięga Hipokratesa

Nie ma większego pojęcia o tym co robi i do tego jest wyjątkowo niemiła i arogancka

Pani doktor nie przyjęła dziewczyny, która właśnie wyszła ze szpitala i źle się poczuła. Powiedziała, że od 18.00 jest czynne pogotowie i niech tam się uda, bo ona ma jeszcze dwóch pacjentów. Była godzina 17.30 i NIKOGO nie było w poczekalni w całym Medicusie. Słysząc to zapytałam czy przyjmie mnie na prywatną wizytę (od 18-20).Okazało się, że też jest komplet.Była godzina 18.45 i nadal NIKOGO nie było z pacjentów. Zdesperowana stwierdziłam, że zaczekam, jeśli ktoś nie przyjdzie to zapłacę i wskoczę na jego miejsce. Odpowiedź pani doktor była: JAK MA PANI OCHOTĘ TO NIECH PANI CZEKA. Popłakałam się i wyszłam. Totalne zobojętnienie!!!! Zostałam przyjęta bez problemu w Medremie.

Jestem rozczarowana brakiem empatii ze strony pani doktor,do pani doktor należy przychodzić tylko wtedy gdy ta ma dobry humor i nigdy z kilkoma problemami, a najlepiej wogóle nie przychodzić. Skierowania nie da, leków nie wypisze,sami hipohondrycy do niej przyodzą no jak Boga kocham.