lekarz Grażyna Piasecka

2,9

Okropna lekarka. Na samym wstępie traktuje cię jak intruza, zgłosiłem się z uciskiem w pobliżu ucha, skroni. Spojrzała do ucha i stwierdziła, ze nic nie widzi, a takie objawy daje guz mózgu i dała skierowanie na rezonans głowy. Po tej sytuacji poszedłem do lekarza rodzinnego któremu powiedziałem całą historię to, aż niedowierzał. Zasugerował sprawdzić u dentysty czy mam zdrowe zęby. Miał rację, miałem zapalenie zęba, po wyleczeniu objawy minęły.

Kompetentny lekarz. Pani doktor wyleczyła mi przewlekły ból gardła, nie bała się przepisać antybiotyku, gdzie inni lekarze widzieli tylko stan zapalny i radzili Ibuprom. Z czystym sumieniem polecam wizytę.

Nieprofesjonalne podejście do problemu pacjenta, niemiła, brak diagnozy, sugerowanie zmyślania dolegliwości, bo Pani doktor nie zobaczyła nic na ich potwierdzenie. Zalecono lek na alergie i witaminę c na zdrowe ucho.

Bardzo niemiła Pani 10 razy pytała się co mi dolega albo co mnie boli przy wypisywaniu recepty pytała się na co jestem uczulona po odpowiedzi że na penicylinę został mi przypisany lek z tą substancją jak powiedziałam moje odczucia po tabletkach stwierdziła że tak może się dziać na antybiotykach. Ta Pani sama powinna się zbadać czy ma dobry słuch bo jak dla mnie go nie ma. Nie polecam wizyty u tej Pani lekarz.

1 gwiazdka to i tak za dużo w stosunku do tego jakimi kompetencjami dysponuje Pani doktor. Nie chciała wysłuchać w ogóle z jakim problemem przyszedłem do Laryngologa. Po wykonaniu płukania uszu i otrzymania odpowiedzi negatywnej na zadane pytania odnośnie polepszenia jakości słuchu odpowiedziała cytuje: "widocznie musi się to w środku trochę ułożyć". Nie polecam i jednocześnie odradzam wizytę u lekarz Grażyny Piaseckiej.

Jestem pacjentem Pani dr. Grażyny Piaseckie od 10 lat kompetentny i doświadczony lekarz , z trafnymi diagnozami , dwa przykłady . Zgłosiłem się z nagłą utratą słuchu i silnymi zawrotami, głowy ,Pani dr dokładnie mnie przebadała ,i wystawiła pilne skierowanie do szpitala na unii lubelskiej z ostałem od razu przyjęty , i usłyszałem że szybka reakcja Pani dr Piaseckiej zapobiegła całkowitej utracie słuchu, po 2 tygodniowym leczeniu uzyskano znaczną poprawę słuchu. W 2021 w trakcie pandemii dostałem obrzęku twarzy i dziąseł , pojechałem na chirurgię szczękową , diagnoza w szczęce ...

W 2021 w trakcie pandemii dostałem obrzęku twarzy i dziąseł , pojechałem na chirurgię szczękową , diagnoza w szczęce nic się nie dzieje z zaleceniem wizyt u stomatologa , u stomatologa dowiedziałem się że to nie od zębów antybiotyk i zalecenie wizyta u laryngologa byłem w trzech gabinetach stomatologicznych, zadzwoniłem do Evomed do dr. Piaseckiej przedstawiłem sytuację i doktor kazała przyjechać na wizytę , po badaniu od razu stwierdziła że są to pozostałości po usuniętym 3 lata wcześniej zębie , potwierdzonym badanie rtg , Pani dr. napisała informację do stomatologa w którym miejscu jest pozostałość po usuniętym zębie , Po powrocie do gabinetu stomatolog nic nie widział na rtg +tamponograf , po moim naleganiu rozciął mi dziąsło wylała się ropa i wyjął pozostałość po usunięty zębie. Dopiero trafną diagnozę postawiła Pani dr Piasecka dzięki temu zostałem uwolniony od bólu za co bardzo dziękuję, ja uważam że jest bardzo dobry laryngologiem z trafną diagnozą popartą badaniami Bogdan Michalski

Bardzo nie uprzejma lekarz. Nie poświęca wcale czasu Pacjentowi. Przeszkadza jej że ktoś w ogóle do niej przyszedł. Widać Państwowe podejście do pacjenta. Przyszedłem z 6 letnim synem , zero podejścia do dziecka które się bało lekarza. To jakieś nieporozumienie . Po wizycie dowiedziałem się że mam wrócić do lekarza rodzinnego - beż badania u laryngologa. Nie polecam i proszę się zastanowić jak czyta Pani te opinie czy warto tak traktować innych ludzi - lekarz to służba i pomoc drugiemu człowiekowi .

Cierpiałem na straszny ból prawego ucha od ponad roku. Trzech laryngologów nie zdołało mi pomóc, lecz pani doktor poświęciła mi więcej czasu i wysłuchała całej historii choroby, przez co postawiła dobrą diagnozę. Polecam z czystym sercem

Wizyta w EVOMED była jedną z lepszych, pani doktor wysłuchała historię mojej choroby. Dokładnie mnie przebadała, zleciła ponowne badanie słuchu i wypisała wniosek na drugi aparat słuchowy , ponieważ była taka konieczność. BARDZO POLECAM

Pani doktor jest bardzo pogodną i szczęśliwa osobą. Postawiła bardzo dobrą i dokładną diagnozę.Nie wygania szybko pacjenta tak jak niektórzy laryngolodzy.

Pani doktor jest bardzo pogodną i szczęśliwa osobą.