lekarz Grażyna Pieróg

Laryngolog, Audiolog

Nie polecam, żona leczyła się u tej Pani przez pół roku bez jakiego kolwiek skutku, jak pytała co jej dolega to odpowiedź zawsze była ta sama "coś tam jeszcze jest", u innego lekarza efekt był po pierwszej wizycie a na drugiej zakończyło się leczenie.

Może jest dobra, gdy chodzi o starszych pacjentów.idąc do niej z dzieckiem najgorsze jest to, że nie prowadzi dokładnej karty leczenia. to ja zawsze musiałam wykładać"co ostatnio robiliśmy..."nie próbuje pomóc dziecku omijając antybiotyk.Uważam, że leci wg schematu:rzucić okiem i seria antybiotyków.każda wizyta wyglądała tak samo. nie polecam

Leczę się u tej pani doktor już ponad 10 lat i jestem bardzo,ale to bardzo zadowolona i mogę z czystym sumieniem ja polecić.Jest naprawdę dobra.

Pani dr Grazyna Pirog jest najlepsza ze wszystkich lekarzy w calej Polsce uwielbiam ja jako lekarza lecze sie u niej laryngologicznie jest naprawde lekarzem z powolania

Osoba chciwa na kasę wizyta kontrolna płatna jak wizyta pierwszy raz czyli 100,00zł

super lekarka wizyta dość droga ale naprawdę warto.

super lekarka wizyta dość droga ale naprawdę warto.

bardzo droga ale nie trzeba długo czekać na wizytę

bardzo droga ale nie trzeba długo czekać na wizytę

Pani Doktor bardzo pomogła mojemu tacie.

Pani Doktor bardzo pomogła mojemu tacie.

Pani Pieróg jest bardzo dobry lekarzem.

Pani Pieróg jest bardzo dobry lekarzem.

Zlecon przez tą Panią audiogram - małemu dziecku wykonywano w bardzo nieprofesjonalnych warunkach. Całe szczęście, że trafiłam na innego lekarz - takiego, który potrafił przyznać się, że czegoś nie wie.