Grazyna Pietrzykowska

2,2
1,8
2,5
1,7

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor, przyjmuje pacjentów od niechcenia, nie zagłębia się w problemy z którymi przychodzi pacjent, rzuca niepotrzebnymi uwagami, przepisuje chyba pierwsze lepsze maści ktore przyjdą do głowy. Jeżeli chcecie zaoszczędzić czas, nerwy i swoją skórę to omijajcie tego lekarza

Z całego serca NIE POLECAM. Brak jakiejkolwiek wiedzy a już na pewno chęci pomocy czy jakiejś ciekawości z czym przyszedł pacjent. Włosy wypadły - to na pewno kwestia złej diety czy pielęgnacji. Czułam się u tej pani bardziej doinformowana niż ona sama. Kiedy zasugerowałam, że to przez hormony- możliwe, wypadanie to skutek zachwiania równowagi hormonów, no cóż, nic nie da się zrobić, trzeba dbać o to co jest. PORAŻKA, szkoda czasu i nerwów.

Nie polecam pani dermatolog bardzo nie miła przepisuje leki które są mało skuteczne w leczeniu lepiej iść prywatnie np do Wronieckiego niż do tej baby

Pani Dr mocno zabiegana, mało czasu dla pacjenta, ale za to z leczeniem nigdy mnie nie zawiodła, dobrze wytłumaczone co i jak stosować.

Bardzo dobry lekarz o niespotykanym doświadczeniu.

Bardzo dobry lekarz o niespotykanym doświadczeniu.

bardzo slabo... jedna z moich najgorszych wizyt

bardzo slabo... jedna z moich najgorszych wizyt

Jaśnie Panie lekarz nie stosuje się do godzin urzędowania za co w końcu ma PŁACONE !!!

Po tygodniu leczenia u Pani doktor trafiłam do szpitala. Wydawało sie że to zwykłe uczulenie na twarzy. Po lekach od Pani doktor pogorszyło się 100%. Zapewniała że będzie wszystko dobrze, a wkońcu się poddała. Trafiłam do lekarza w Szpitalu Biegańskiego, tam pomogli mi odrazu. Brak słów ! Taki staż a wiedza zerowa !

Być może zalecana kuracja jest niedroga, wręcz bardzo tania, jednakże rezultatów zadnych. Szkoda czasu spędzonego w poczekalni i zszarganych nerwów podczas wizyty. Niestety- SAMO NIC NIE PRZEJDZIE!!!!!!

Jeśli ktoś chce sobie zaoszczędzić nerwów to nie polecam tego lekarza. Z jej gabinetu człowiek wychodzi jeszcze bardziej chory, niż jak do niej przyszedł. Kompetencje żadne, kulturą Pani doktor także nie grzeszy.