lekarz Grażyna Podlasek

Lekarz medycyny pracy

1,1
1,1

Nie mam w zwyczaju opisywania nikogo w internecie, ale wizyta u Pani "doktor" sprawiła, że nie mogłam postąpić inaczej. Pani Grażyna to wyjątkowo niemiła osoba, która nie posiada za grosz empatii w stosunku do pacjenta. Oprócz pogorszenia mojego nastroju na cały dzień, nie dowiedziałam się niczego o swoim stanie zdrowia, ale super że chociaż podpisała orzeczenie. Uważam, że Pani Grażyna minęła się z powołaniem i na pewno jej powołaniem nie jest medycyna a tym bardziej praca z ludźmi. Uważam, iż opinia 1 w przypadku uprzejmości nadal jest wyjątkowo zawyżona. Reasumując ...

Uważam, iż opinia 1 w przypadku uprzejmości nadal jest wyjątkowo zawyżona.
Reasumując z całego serca nie polecam a szczególnie młodym osobom, bo mogą się bardzo zniechęcić do wykonywania badań.

Niestety muszę się zgodzić z wszystkimi negatywnymi komentarzami. "Lekarka", o ile tak możną ją nazwać, jest chamska, opryskliwa, na pytania odpowiada z pogardą. Może w tym wieku już warto iść na emeryturę i nie zadręczać pacjentów swoją obrzydliwą postawą.

Brak mi słów żeby opisać moją wizytę. Nie sądziłam ze można aż tak się wydrzec na obca osobę. Kobieta musi być strasznie nieszczęśliwa w życiu, współczuje każdej osobie która ma/miała bądź będzie mieć do czynienia z tym człowiekiem. Nie wiem jakim cudem ta pani pracuje z ludzmi i ma im podobno pomagac

okropnie opryskliwa Pani, 10-minutowa wizyta i humor zepsuty na resztę dnia. Nigdy nie miałam do czynienia z tak niemiłym lekarzem.

Chamstwo i opryskliwość na samym wejściu do gabinetu. Zdecydowanie nie polecam.

Chamstwo i opryskliwość na samym wejściu do gabinetu. Zdecydowanie nie polecam.

Nie polecam. Bardzo niemiła wizyta. Brak empatii i zrozumienie pacjenta. Brak uprzejmości i podejścia

Okropna, antypatyczna osoba, sprawia wrażenie zaniedbanej, co do podejścia do pacjenta to dno kompletne, nikomu nie życzę spotkanie z tym pseudo lekarzem.

Bardzo arogancka i niemiła osoba, już po rozmowie telefonicznej zrezygnowałam z jej usług. Po co jest lekarzem, skoro denerwują ją pacjenci ?

Byłam na wizycie w prywatnej przychodni, doktor nieuprzejma, oskarżyła mnie o oszustwo, sugerowała, że dostałam zwolnienie "na lewo", przez cały czas krzyczała, wytykała brak znajomości procedur... Zarabia kupę kasy, pracuje w kilku miejscach, nie mam pojęcia jak to możliwe.... Następnym razem poproszę o innego orzecznika (niestety pracodawca wymusza na mnie korzystanie z tej konkretnej przychodni ;/)

Kolejny lekarz "uzdrowiciel", przywracający naprawdę chorych ludzi do pracy, ciekawe czy ta Pani lekarz czerpie z tego jakieś korzyści finansowe, odpowiedznie sobie sami na to pytanie; lekarz działający na rzecz KRUSU, niekompetentna wydaje opinie na podstawie swojego widzi mi się a przecież nie ma lekarzy specjalistów od wszystkiego, omijać szerokim łukiem.