lekarz Grażyna Podlasek

Lekarz medycyny pracy

Nie polecam. Bardzo niemiła wizyta. Brak empatii i zrozumienie pacjenta. Brak uprzejmości i podejścia

Chamstwo i opryskliwość na samym wejściu do gabinetu. Zdecydowanie nie polecam.

Chamstwo i opryskliwość na samym wejściu do gabinetu. Zdecydowanie nie polecam.

Okropna, antypatyczna osoba, sprawia wrażenie zaniedbanej, co do podejścia do pacjenta to dno kompletne, nikomu nie życzę spotkanie z tym pseudo lekarzem.

Byłam na wizycie w prywatnej przychodni, doktor nieuprzejma, oskarżyła mnie o oszustwo, sugerowała, że dostałam zwolnienie "na lewo", przez cały czas krzyczała, wytykała brak znajomości procedur... Zarabia kupę kasy, pracuje w kilku miejscach, nie mam pojęcia jak to możliwe.... Następnym razem poproszę o innego orzecznika (niestety pracodawca wymusza na mnie korzystanie z tej konkretnej przychodni ;/)

Bardzo arogancka i niemiła osoba, już po rozmowie telefonicznej zrezygnowałam z jej usług. Po co jest lekarzem, skoro denerwują ją pacjenci ?

Kolejny lekarz "uzdrowiciel", przywracający naprawdę chorych ludzi do pracy, ciekawe czy ta Pani lekarz czerpie z tego jakieś korzyści finansowe, odpowiedznie sobie sami na to pytanie; lekarz działający na rzecz KRUSU, niekompetentna wydaje opinie na podstawie swojego widzi mi się a przecież nie ma lekarzy specjalistów od wszystkiego, omijać szerokim łukiem.

bardzo wredna i niemiła, nie wiem jak ktoś taki może być lekarzem!!!

bardzo wredna i niemiła, nie wiem jak ktoś taki może być lekarzem!!!

wyjątkowo niemiła, brak kultury osobistej

wyjątkowo niemiła, brak kultury osobistej

Arogancka ,niemiła osoba.Kategorycznie nie polecam.

Arogancka ,niemiła osoba.Kategorycznie nie polecam.

nieprzyjemna kobieta, nawet mnie nie zbadała a zaświadczenie wypisałam sobie sama ona tylko je podpisała. Koszmar i omijajcie szerokim łukiem takich lekarzy