lekarz Grażyna Polikowska

Laryngolog

Bardzo mi pomogła. Rzeczowa i uprzejma. Jasno odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości.

Nie polecam tej pani doktor, ponieważ w czerwcu mialam zapalenie ucha.Umówiłam się na wizyte. Lekarz pozatym, że powinien mieć kompetentną wiedzę to również powinien odpowiednio wyglądać, pani doktor wyglądała jak panienka która właśnie wróciła z plaży.Zaglądneła do ucha przepisała antybiotyk, nie tłumacząc przy tym za dużo, wzieła pieniążki. Zapalenie ucha nie przeszło lecz sie pogorszyło.W RANKINGU LEKARZY znalazłam laryngologa pana Zbigniewa Leszczyńskiego, który stwierdził pękniętą błonę bębenkową,której pani doktor nie zauważyła. Mam prośbę do wszystkich, którzy leczą sie u róznych lekarzy aby dodawali tutaj opinę to naprawde jest bardzo potrzebne, ...

Mam prośbę do wszystkich, którzy leczą sie u róznych lekarzy aby dodawali tutaj opinę to naprawde jest bardzo potrzebne, unikniemy wówczas niepotrzebnych cierpień, utraty czasu i wydatków.

Lekarz , który zna się na swoim fachu, uratowała moje gardło. SUPER DOKTOR

Lekarz , który zna się na swoim fachu, uratowała moje gardło. SUPER DOKTOR