dr n. med. Grażyna Popiela

Okulista

2,8
3,4

Zdecydowanie nie polecam, Pani doktor umawia pacjentów co 15 minut. Jak się zorientuje, że ma ponad godzinne opóźnienie to „przyśpiesza” i kolejnym pacjentom nawet nie zakrapia oczu do badania, bo przecież nie ma czasu. O wszystko trzeba dopytywać, nawet wskazywać które oko jest prawe a które lewe – pani doktor chcąc się przyjrzeć lewemu – patrzyła i wykonywała badanie na prawym, dopiero po moim komentarzu skierowała swoją uwagę na właściwe oko. Diagnoza również wątpliwa – od dziecka noszę okulary i nikt takiej diagnozy nie postawił ani też nic na nią nie wskazuje. Pacjent ”odhaczony” – można przyjąć kolejnego. Najwięcej czasu zajmuje Pani Doktor pisanie na klawiaturze, wpisując zalecenia posługuje się symbolami, które nic nie mówią przeciętnemu pacjentowi. Zdecydowanie odradzam.

Pani Doktor 10 lat temu operowała moją mamę nikt inny nie dawał szansy na leczenie i sukces, żeby widziała.Dziś mama widzi ma się dobrze a pani doktor nadal pamięta z najdrobniejszymi szczegółami jak wyglądał zabieg oraz pamięta pacjenta.Przypominam innym ludziom że lekarz to też człowiek i może miec lepsze i gorsze dni.

Lecze się u pani doktor od ok 7lat i jestem z niej zadowolona. Z tego co wiem przeprowadza też zabiegi na jaskrę.

Lecze się u pani doktor od ok 7lat i jestem z niej zadowolona.
Z tego co wiem przeprowadza też zabiegi na jaskrę.

leczy się u Tej Pani cała moja rodzina

leczy się u Tej Pani cała moja rodzina

Zdecydowanie nie polecam, jest bezczelna a przede wszystkim nie pamięta jakie wypisuje recepty a następnie sie ich wypiera!!!!!!