dr n. med. Grażyna Popiela

Nie polecam. Przyszłam w 9 miesiącu ciąży po zaświadczenie do porodu. Po wygadaniu się przeze mnie, że będę rodzić w domu, doktor powiedziała, że na pewno nie, bo będę miała cesarkę i wystawiła zaświadczenie, że mam liczne druzy i zmiany w oczach, które są przeciwwskazaniem do porodu naturalnego. Kazała mi również zgłosić się do swojego męża, który jest ordynatorem ginekologii w Dzierżoniowie. Następnego dnia poszłam do dwóch innych okulistów, którzy wystawili zaświadczenia o braku przeciwwskazań do porodu naturalnego. Pokazałam im zaświadczenie od doktor Popieli to badali mnie jeszcze 3 razy i dopisali do zaświadczenia, że brak zmian, brak druz, siatkówka przylegająca. Uważam, że należy swoje przekonania co do miejsca porodu zachować dla siebie i traktować swój zawód profesjonalnie. Pozdrawiam, szczęśliwa mama po porodzie domowym. Nadal widzę, siatkówka nadal przylegająca i nadal brak druz i innych zmian w oczach.

Dzisiaj miałam wizytę u pani doktor Grażyny Popiely w Luxmed przy ulicy Swobodnej, 1, z powodu łzawienia lewego oka. Niestety, muszę podzielić się nieprzyjemnym doświadczeniem z wizyty. Lekarka zachowywała się bardzo niegrzecznie, podnosiła głos i wykazywała silną antypatię. Na moje pytania dotyczące przyczyn mojego stanu nie odpowiadała. Na zakończenie wizyty stwierdziła dosłownie: 'Wiem, że przyszła Pani po lek, napiszę go, ale to Pani nie pomoże'. Po wyjściu z gabinetu byłam w szoku. To pierwszy raz, gdy doświadczyłam tak negatywnej sytuacji podczas wizyty u okulisty w Luxmed. Mam nadzieję, że moje doświadczenie przyczyni się do poprawy standardów obsługi pacjentów.

Super doktor. Polecam. Bardzo doświadczona w swojej branży. Jeszcze takiego lekarza nigdy nie spotkałam. Bardzo grzeczna.

Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną i zarazem, sympatyczną Panią Doktor. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Dokładne wysłuchanie i indywidualna diagnoza.

Rewelacyjne podejście do pacjenta.
Dokładne wysłuchanie i indywidualna diagnoza.

Bardzo polecam Panią doktor. Ma ogromne doświadczenie. Z uwagą wysłuchuje pacjenta. Zadaje logiczne pytania. Usługa lekarska w pełni profesjonalna pomimo krótkiego czasu przeznaczonego na wizytę w firmie Luxmed . Jestem zadowolony z prawidłowo postawionej diagnozy i zastosowanej terapii.

Podoba mi się staranność badania.Uprzedzanie o tym jakie czynności będą wykonywane i w jakim celu. Logiczne podjęcie do problemu leczenia. Duża kultura osobista. Polecam.

Logiczne podjęcie do problemu leczenia. Duża kultura osobista. Polecam.

Zdecydowanie nie polecam, Pani doktor umawia pacjentów co 15 minut. Jak się zorientuje, że ma ponad godzinne opóźnienie to „przyśpiesza” i kolejnym pacjentom nawet nie zakrapia oczu do badania, bo przecież nie ma czasu. O wszystko trzeba dopytywać, nawet wskazywać które oko jest prawe a które lewe – pani doktor chcąc się przyjrzeć lewemu – patrzyła i wykonywała badanie na prawym, dopiero po moim komentarzu skierowała swoją uwagę na właściwe oko. Diagnoza również wątpliwa – od dziecka noszę okulary i nikt takiej diagnozy nie postawił ani też nic na nią nie wskazuje. Pacjent ”odhaczony” – można przyjąć kolejnego. Najwięcej czasu zajmuje Pani Doktor pisanie na klawiaturze, wpisując zalecenia posługuje się symbolami, które nic nie mówią przeciętnemu pacjentowi. Zdecydowanie odradzam.

Pani Doktor 10 lat temu operowała moją mamę nikt inny nie dawał szansy na leczenie i sukces, żeby widziała.Dziś mama widzi ma się dobrze a pani doktor nadal pamięta z najdrobniejszymi szczegółami jak wyglądał zabieg oraz pamięta pacjenta.Przypominam innym ludziom że lekarz to też człowiek i może miec lepsze i gorsze dni.

leczy się u Tej Pani cała moja rodzina

leczy się u Tej Pani cała moja rodzina

Lecze się u pani doktor od ok 7lat i jestem z niej zadowolona. Z tego co wiem przeprowadza też zabiegi na jaskrę.

Lecze się u pani doktor od ok 7lat i jestem z niej zadowolona.
Z tego co wiem przeprowadza też zabiegi na jaskrę.