lek. dent. Grażyna Rupniewska-Pawelec

Profesjonale, specjalistyczne podejście do pacjenta. Bardzo dobry kontakt z dzieĆmi. Dobry psycholog, dużo tłumaczy, nie tak jak inni, do których chodziłam. Po pierwszej wizycie byłam oszołomiona. Potem umówiłam męża i dzieci, również byli zachwyceni. Wszystkim polecam

Świetny specjalista mimo ,iż na wizytę trzeba czekać, w nagłych przypadkach przyjmuje od razu. Znam osoby którym uratowała zęby chore na parodontozę. Zawsze miła . Lekarz godny polecenia.

wydałam kupe kasy a żaden ząb nie wyleczony:(Ja nie polecam!Dla swoich znajomych jest ok!