lekarz Grażyna Rybczyńska

Lekarz rodzinny

Pani doktor Rybczyńska to prawdziwy lekarz z powołania, potrafi wwysłuchać pacjenta, zawsze uśmiechnięta, ma czas dla pacjenta i nigdy nie odmawia wizyty osobie jej potrzebującej. Bardzo polecam, jest kompetentna

Pani Grażyna Rybczyńska jedna z najlepszych lekarzy,potrafi doradzic i fachowo omówic chorobę.Jest miła ,uprzejma,poświęca dużo czasu, zna moją całą rodzinę.I NAJCHĘTNIEJ poleciłabym innym ludziom.

Super LEKARZ. Prawdziwy lekarz rodzinny. Zna każdego członka naszej rodziny na wylot. Interesuje się każdym z członków rodziny. Do tego specjalista chorób wewnętrznych. Pełny profesjonalizm. Życzę wszystkim, aby na swej drodze spotykali takich właśnie lekarzy.