lekarz Grażyna Stanisławska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

2,9
2,9

BARDZO ALE TO BARDZO DOBRY PULMONOLOG JUSZ LECZYMY TAM CÓRKĘ PONAD 5 LAT ALE SA REZULTATY . JESTESMY JAKO RODZICE ZADOWOLENI Z PANI DOKTOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz w 100% godny polecenia , leczę dwoje dzieci u Pani Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni . Mało takich lekarzy .

Nie polecam! chodziłam z synem 1,5 roku prawie nic nie mówiła, tylko zawsze przepisywała to samo,bardzo niesympatyczna aż dziwne że taka osoba pracuje z dziećmi, jak zmieniłam lekarza to okazało się że dziecko ma wpisane w karcie że ma astmę a ja nawet nie zostałam powiadomiona o tym od pani "doktor"!!!! teraz dziecko jest pod właściwą opieką

Ta pani nie jest alergologiem! Po prostu nie ma specjalizacji w tej dziedzinie.

Ta pani nie jest alergologiem! Po prostu nie ma specjalizacji w tej dziedzinie.

Beznadziejna, chamska,zero kultury !!!!!!!!!!!! więcej czasu zajmuje jej poszukiwanie kleju zeby wkleic zczna! pediatra niby pulmonolog bawiacy sie w alergologa dramat -jenua!!!!!!!!

Polecam, konkretna Pani doktor, polecam, polecam, polecam. Mama Małego Pacjenta

Polecam, konkretna Pani doktor, polecam, polecam, polecam. Mama Małego Pacjenta

Leczyła mnie od małego . Tyle lat i nie wiedziałam co mi jest ponieważ nigdy nic nie mówiła , mogłam się jedynie domyślać z ulotek leków które mi przepisywała. Nie budzi zaufania , wiecznie się spóźnia.

Pani podczas całej wizyty odezwała sie trzy razy: czy ktoś pali, czy w domu jest pies i proszę rozebrać dziecko. Jednocześnie w czasie wizyty wykonała trzy telefony i napisała kilka smsów. Masakra to była pierwsza i ostatnia wizyta u tej Pani.

moja córka kaszlała cały miesiąc a żaden lekarz nie umiał pomóc dopiero pani doktor przepisała zastrzyki i pomogło moja mała ma teraz 11 miesięcy i dziś też jadę do pani doktor

kompetentna i godna zaufania leczyła moją córeczkę z zapalenia płuc

kompetentna i godna zaufania
leczyła moją córeczkę z zapalenia płuc