Miła - owszem, ale za każdym razem, gdy zapisuje moim dzieciom antybiotyk i jednocześnie każe iść do przedszkola, bo "jest balik / wycieczka / inna atrakcja", to nie wiem, czy można to nazwać kompetencją. Poza tym czas oczekiwania - jeżeli oczekuję w kolejce na swoją kolej, a co chwilę zapraszane są do gabinetu osoby, które przyszły przed chwilą, bo zadzwoniły na telefon prywatny pani doktor i kazała im przyjść "na tuż po 9-ej" to szlag mnie trafia. Cała poczekalnia chorych dzieci, a krewni i znajomi królika wchodzą sobie, bo "pani doktor kazała". Kiedyś upomniałam się o swoją kolej, bo jedna z pań weszła "na chwilę" i siedziała 40 minut, zostałam wyproszona i upomniana, choć była to moja kolej a córka miała prawie 40 stopni gorączki (niestety, wizyt domowych na Galla szczędzą). Nie polecam, jestem na etapie szukania innego pediatry. Mam dosyć marnowania czasu w poczekalni na Galla.

Bardzo dobry lekarz miły i konkretny bardzo lubię rozmawiać z Panią doktor a moja córeczka ją uwielbia. POLECAM GORĄCO :)

Wspaniała kobieta! Racjonalne, ciepłe i fachowe podejście do pacjenta. Słucha, wyjaśnia, radzi. Najważniejsze: w razie problemu można do pani doktor napisać smsa z prośbą o radę - zawsze odpisze. Miłym zaskoczeniem dla mnie jest to, że pamięta imię mojego dziecka i ostatnie dolegliwości bez patrzenia w kartę.

Pani doktor jest sympatyczną i ciepłą osobą, zawsze gdy jestem z córką na wizycie traktuje nasz przypadek jakby był najważniejszy na świecie, ma przenikliwe i holistyczne podejście do dziecka. super i polecam ;)

Pani Doktor to doskonały specjalista,mądra, wspaniała kobieta. Mam 25 lat,leczyła mnie i mojego brata od wczesnego dzieciństwa, zawsze wnikliwa, dociekliwa, poświęca dużo czasu i nigdy nie bagatelizuje problemu - cudowny lekarz z powołaniem! Jestem przed porodem i na pewno zapiszę do niej moje dziecko. Polecam wszystkim mądrym rodzicom.

Jestem przed porodem i na pewno zapiszę do niej moje dziecko.
Polecam wszystkim mądrym rodzicom.

Niedawno zmieniłam synkowi lekarza własnie na Pania doktor i po 3 latach próbowania wielu leków Pani doktor po 1 wizycie zapisała odpowiedni który pomógl dziecku-do tego jest bardzo bardzo sympatyczna mój synet idzie do niej z radościa. Oby więcej takich lekarzy!!!!

Ze świecą szukac takiego lekarza. To dla mnie wielkie szczęscie, ze Pani Doktor jest lekarzem mojego 5 miesiecznego synka. Nigdy nas nie zawiodła a dla swoich małych pacjentów jest oddana i zawsze chętna pomóc.

Lekarz z powołania jest kompetentny poświęca dużo czasu super podejście dla dzieci

Bardzo dobry specjalista, duża wiedza i zaangażowanie. Pani doktor zawsze bardzo miła, umie słuchać a co najważniejsze trafnie diagnozuje choroby. Dzieci ją uwielbiają :). Polecam serdecznie.

Jesrem bardzo zadowolona pomoca dr.strojnej.Zawsze pomoze mi i odpowie na nurtujace mnie pytania.Przede wszystkim ma wspaniałe podejscie do dzieci.Polecam jak najbardziej

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Poznań"?

Tumska 10
62-200 Gniezno