lekarz Grażyna Szajda

Jest bardzo dobrym specjalistą . Miła, uprzejma i niezwykle pogodna.

Jest bardzo dobrym specjalistą . Miła, uprzejma i niezwykle pogodna.

Do doktor Szajdy chodzę ok 5lat jestem bardzo zadowolona prowadziła moją pierwszą ciąże bardzo profesjonalnie!Jest bardzo ciepłą osobą,potrafi bardzo dobrze wszystko wytłumaczyć!Osobiście wcześniej chodziłam do wielu lekarzy ginekologów jednak odkąd poszłam do dr Szajdy już u innych lekarzy nie bywam!

Polecam Panią Doktor.Jest miłą ciepłą lekarką, nie zawstydza pacjentki, chodziłam do niej przez całą ciążę która na początku była zagrożona poronieniem, ale utrzymałyśmy ją i dzięki temu po 10 latach mam drugie dziecko - zdrowego synusia.Polecam panią doktor, ma czas dla pacjentki.Tutaj liczy się również człowiek a nie tylko przypadek medyczny.

Pełen profesjonalizm, super podejście do pacjenta. Poświeca bardzo dużo czasu każdej pacjentce. Prawdziwy lekarz z powołania, kochający swoją prace, lubiący ludzi. Nie bagatelizuje żadnych problemów. Opisuje poszczególne czynności. Ogólnie wzbudza zaufanie i stwarza miła atmosferę. Serdecznie polecam!!!!!! Ps. Dzięki Pani dr. jestem w ciąży:)

Ps. Dzięki Pani dr. jestem w ciąży:)

dr.Szajda jest dla mnie dobrym lekarzem i mam do niej zaufanie.Po ciezkim poronieniu jakie mialam ,balam sie zufac jakiemus ginekologowi ale po owym poronieniu zostalam pacjetka dr.szajdy i dobrze mnie leczyla.Gdy zaszlam w ciaze pani doktor byla mila i robila mi wszystkie badania i kontrolowala moja ciaze co 2 tygodnie a nie co miesiac tak jak inni lekarze.Co prawda niedonosilam tej ciazy do konca bo urodzilam juz na poczatku 7 miesiaca ale to nie byl blad lekarki tylko mojego organizmu.Nadal chodze do tej lekarki i jest ok.,i wiem ze kobiety maja rozne zdania na temat dr.szajdy ale tak jes w przypadku wszystkich lekarzy.Polecam dr.Szajde :)

Uważam, że jest dobrym lekarzem, gdy o coś zapytam, to zawsze wszystko wyjaśni. Dokładnie opisuje jak stosować przepisane leki oraz po co je brać. Przedstawia również inne możliwości leczenia. Nie mam zastrzeżeń :)

Pani Dr sprawia wrażenie zimnej, nie uśmiecha się. Nie słyszałam o niej złych opinii, ale mnie ogólnie nie przypadła do gustu, traktuje pacjentkę jako kolejny przypadek a nie osobę. Poza tym jeżeli chodzi o wizytę prywatną to nie umawia na godzinę, tylko siedzi się po 2 - 3 godziny i czeka na swoją kolejkę.