lekarz Grażyna Szczepanek

Lekarz medycyny pracy

Najlepsza lekarka jaka było mi poznać. Bardzo dobry człowiek. Wiele mi i mężowi pomogła. Zawsze mogę liczyć na Panią doktor.Polecam

Osoba niekompetentna, bez podejścia do pacjenta, wymyśla choroby tam gdzie ich nie ma. Młodych ludzi traktuje jako chorych psychicznie. NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM!!!!

W ciągu siedmiu lat kiedy pani doktor była moim lekarzem rodzinnym byłam u niej trzy razy. Zawsze byłam traktowana jak zło konieczne. Ostatnia wizyta kiedy przyszłam z ostrym zapaleniem krtani zakończyła się poradą, żebym kupiła sobie witaminę A, a potem już musiałam wyjść , bo pani doktor chciała zatelefonować. Nie polecam tego lekarza nikomu. Nie wiem jakim jest specjalistą, bo nigdy nie chciał się jej mnie przebadać. Od jej czasu mam fobię i lęki przed wizytą u lekarza, tak mnie psychicznie zniszczyła. To nie jest zły lekarz to zły człowiek.

Jednym słowem koszmar,wstrętna baba,brak podejścia do pacjęta jak człowieka....................................