lekarz Grażyna Tukalska

Karzdy człowiek ma swoje złe dni i czasem można być zmęczonym po długim dniu pracy( czy każdy z was kochani codziennie chodzi uśmiechnięty, milutki i radosny) W stosunku co do mnie nigdy nie była niemiła a chodzę do niej z 2 dzeci już od 4 lat. Zaczęło się jak Dr. Vika chciała mojemu rocznemu dziecku robić transfuzję krwi bo miał lekką anemię. Przepisałąm się do Dr. i wyleczyła go bez transfuzji. A nie dobry chumor jest ważny tylko leczenie prawda.

Bardzo nie miła i nie uprzejma. Będąc z dzieckiem z zapaleniem płuc, na pytanie czy nas przyjmie odpowiedziała "Ludzie czyście powariowali!!!!"Mogła odpowiedzieć ze nie i tyle a nie komentować w taki sposób. Odradzam, niech idzie na emeryturę, bo do dzieci kompletnie się nie nadaje!

zawcze uśmiechnieta, elegancka ,moje dziecko ja uwielbia. Pani doktor stawia trafne diagnozy julka

zawcze uśmiechnieta, elegancka ,moje dziecko ja uwielbia.
Pani doktor stawia trafne diagnozy
julka

Bardzo niemiła, nie wzbudza zaufania, od razu zapisuje antybiotyk nie tłumacząc w jakich dawkach podawać, w "omijać tą lekarkę dużym łukiem".

zero zyczliwosci, zainteresowania.Na moje pytania dostala ataku zlosci i mowila ze po calym dniu pracy jest zmeczona!!!! a i ze mam isc do weterynarza z dzieckiem !!!! Szczyt wszystkiego !!! zastanawiam sie od czego jest ta Pani??? szkoda slow