Grażyna Uchańska

Dermatolog

1,1
1,3

Stanowczo odradzam wizytę u Pani doktor.Jest nieuprzejma,niekulturalna.Brakuje jej kompetencji.Przedluza wizyty, mówiąc o swoim prywatnym życiu.Przepisala mi lek, a w ulotce moją przypadłość została wymieniona jako przeciwwskazaniem do stosowania tego medykamentu.Nie polecam tej pani nikomu.

Niemiła, nie szanuje pacjenta. Wychodzi w trakcie godzin wizyt i nie przyjmuje pacjenta, mimo jego zapisania na ten dzień, a na wizytę czeka się kilka miesięcy...

Okropny z niej lekarz! Do teraz w środku siedzi bomba, którą ta kobieta zakotwiczyła. Dość, że spóźniła się 50 minut(potrafi dużo więcej) wszyscy w nerwach czekali to trzymała ich długo a zza drzwi dobiegały rozmowy nie na tematy zdrowotne, przedłużające wizytę. W końcu wchodzę ja a ona spakowana i uszykowana do wyjścia zaskoczona stwierdziła:jeszcze Pani? Tak, byłam ja i jeszcze jedna za mną. Łaskawie zdjęła płaszcz, szybko wypytując się, po co przyszłam, nie dawała dojść do głosu, uciszała. Trwało to chyba z 2 minuty. Prawie mnie do drzwi zaprowadziła. Czuję się bardzo nieładnie przez nią potraktowana i już na pewno nigdy do niej nie pójdę i NIKOMU NIE POLECAM!!!

Dr Uchańska nie powinna być lekarzem, zero zainteresowania pacjentem i jego problemem, miała być od 16,00 w przychodni, a dotarła po 17. kazdy z pacjentów spedził w jej gabinecie nie więcej niż 5 minut- mnie zaproponowała pomoc sama od siebie, ale co z tego skoro dzwoniłam trzy razy i za każdym razem mówiła, że zapomniała i mam zadzwonić za tydzien- aż dałam sobie spokoj!!Bardzo nieprofesjonalne podejscie, zero zrozumienia!!!!Nie polecam!!!

Zamieszczałam już komentarz o dr Uchanskiej pod pseudonimem "pateryzanka". Dziś chcę tylko podziękować stronie www.rankinglekarzy.pl za obiektywność. Na stronie www.znanylekarz.pl negatywne komentarze po interwencji lekarzy są usuwane. Proszę uważać, gdyż po co nam taki ranking? Więcej o tym procederze można przeczytać tutaj: http://www.wykop.pl/link/1148995/znanylekarz-pl-umozliwia-wykupienie-negatywow/

Zamieszczałam już komentarz o dr Uchanskiej pod pseudonimem "pateryzanka".
Dziś chcę tylko podziękować stronie www.rankinglekarzy.pl za obiektywność.

Zdecydowanie odradzam dr Uchańską. Bardzo niemiła osoba, nie wnika w objawy choroby, nie docieka, nie informuje jedynie ogranicza sie do wypisania recepty, a i to robi z wielką łaską. Zdecydowanie nie polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam!!!

Niestety, muszę wystawić negatywną opinię. Do Pani Dr Uchańskiej skierowała mnie jej bliska koleżanka dr, ponieważ cierpię na bardzo dziwną chorobę skóry i większość lekarzy nie ma pojęcia co to jest i jak to leczyć. Dr Uchańska w ogóle nie szanuje pacjenta. Mimo iż umówiłam się z nią bezpośrednio telefonicznie na wizytę na konkretną godzinę, musiałam czekać ponad 2,5 h. W tym czasie kilkukrotnie przechadzała się koło mnie na korytarzu. W stosunku do człowieka jest opryskliwa, nie przeprowadza żadnego wywiadu tylko wypisuje receptę prawie bez słowa komentarza. Próbowałam sama zwrócić ...

W stosunku do człowieka jest opryskliwa, nie przeprowadza żadnego wywiadu tylko wypisuje receptę prawie bez słowa komentarza. Próbowałam sama zwrócić na siebie jej uwagę zadając pytania i mówiąc o swoich dolegliwościach. Sprawiała wrażenie jednak kompletnie niezainteresowanej tematem, a gdy już się odezwała to ze złością.
Zdecydowanie nie polecam!