lek. med. Grażyna Urbańska

Laryngolog, Foniatra, Otolaryngolog

Pani doktor spóżniłą się na wizytę prywatną 30 min, nie usłyszałam słowa przepraszam, moja wizyta była krótka, ogólnie nie widziała Pani doktor z czym przyszłam, zajrzała do ucha i tyle.., bez wytłumaczenia powodu bólu ucha, diagnozy zostałam po 5 min wysłana do domu..., zostałam obrażaona przez Panią doktor, mój problem z uchem został zbagatelizowany, kompletny brak empatii i arogancja straszna arogancja, trochę pokory zdecydowanie by sie przydało.

Byłam niedawno na wizycie u Pani Doktor, miła, uprzejma, taktowna, delikatna. Polecam. Zgłosiłam się z nawracającymi zapaleniami uszu, na pewno polecę bliskim i zgłoszę się ponownie w razie potrzeby.

Bardzo dobry specjalista. Spokojna, opanowana i przede wszystkim rzeczowa. Pełny profesjonalizm. Lekarz godny polecenia.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty - polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty - polecam.

okropna osoba. lekceważący stosunek do rodzica, do dziecka nieco lepsze podejście. w czasie prywatnej wizyty odbiera telefonu, wchodzi sobie pani z rejestracji i w połowie zdania mi przerywa a ona zaczyna z nią dyskutować o jakichś organizacyjnych sprawach - żadnego przepraszam, jakby mnie nie było. potem mi mówi, że za te 80zł to ludzie niewiadomo czego oczekują. nawet nie chcę myśleć jak wygląda wizyta na fundusz, czyli "darmowa". leczenie nijakie, w sumie żadnych konkretnych informacji, odpowiedzi na pytania rodzica zdawkowe, ogólnie szkoda kasy i czasu, bo w przypadku zdrowia dzieci często czas się liczy, a ten czas, w którym chodziliśmy do pani dr Urbańskiej uważam za stracony, szukam właśnie nowego laryngologa i zaczynamy od początku.

Bardzo polecam,żeby wszyscy lekarze tak podchodzili do pacjenta to człowiek by od razu zdrowiał.Dzięki wielkie.

Lekarz który mówi pacjentowi, "ma pan problem z ..., ale jak pan kiedyś trafi do jakiegoś foniatry to on się panem zajmie". Przykro mi ale mając specjalizację z foniatrii oczekuje się na profesjonalne podejście. Gdzieś dzwoni, ale chyba nie koniecznie wie Pani gdzie.

Gdzieś dzwoni, ale chyba nie koniecznie wie Pani gdzie.

w ogóle nie jest zainteresowana zdrowiem pacjenta. Liczy się kasa.

w ogóle nie jest zainteresowana zdrowiem pacjenta. Liczy się kasa.

Wiele dobrego zawdzięczam tej Lekarce, mogłam wrócić do pracy w zawodzie (nauczyciel), rehabilitacja trwała długo, ale efekty są świetne. Długo szukałam foniatry, polecam Panią Doktor wszystkim pacjentom z guzkami na krtani. Opieka jest długoterminowa, sprzęt profesjonalny.

U dr leczyłam się 4 lata temu po porażeniu struny. Nie mówiłam,chrypiałam a po leczeniu mimo,iż struna nadal się nie rusza głos zaczął być słyszalny.Dzięki Pani Doktor znowu mogę normalnie rozmawiać.