dr Grażyna Urbańska

Pulmonolog

Koleżanka mi poleciła mi panią Grażynkę. Jest na prawdę świetna. Bardzo miła osoba. Wszystko poszło szybciutko. Fajnie.

Doktor godna polecenia. Doceniam jej wszelką pomoc oraz życzliwość. Profesjonalne podejście do zawodu oraz do pacjenta. Skuteczność w leczeniu i cenne doradztwo.

Bardzo uprzejma, rzeczowa i godna zaufania pani doktor. Pani dr spokojnie, uprzejmie wytłumaczyła chorobę i kompleksowo podeszła do problemu. Dodatkowo pani doktor ma ogromną wiedzę i stąd takie kolejki do pani doktor. Polecam gorąco panią doktor!

Po raz pierwszy z Panią doktor spotkalam się w 2007 roku,kiedy to moją 3,5 letnią córeczkę przywieziono karetką na Krysiewicza z innego szpitala,gdzie przez 5 dni pobytu nie robiono nic bo byl weekend majowy!!!Dziecko trafilo na Krysiewicza z zapaleniem pluc i ropą w oplucnej,którą przez prawie miesiąc ściągano rurką wbitą w plecki malej.Dzieki Pani doktor mala zostala calkowicie wyleczona a trwalo to kilka m-cy.To wspanialy lekarz-malo takich.Będziemy wdzięczni do końca życia.Dziękujemy Pani z calego serca.Monika mama Klaudii.

dziś moja córeczka została wypisana ze szpitala /zapalenie płuc/ pani dr Urbańska jest bardzo kompetentną i fachową przesympatyczną kobietą z pewnością mogę polecić panią doktor innym zatroskanym rodzicom pozdrawiam Karolina

Karolina