dr n. med. Grażyna Wasiak

Pani doktor to osoba, która wypaliła się zawodowo lub mineła z powołaniem. Nie rozumiem jak osobie z zaostrzonymi zmianami na skórze można powiedzieć, ze nic więcej się nie da zrobić i tak to juz bedzie wygladać. Po czym śmiać się z osoby, że w sumie to dobrze, że nie idzie na żadną najbiższą imprezę w tym czasie!!! Żadnych badań, skierowań, mogłaby chociaz powiedzieć do jakiego lekarza specjalisty się udać, COKOLWIEK, a nie słowa – JUŻ NIC NIE DA SIĘ ZROBIĆ!! Lekarz pierwszego kontaktu chyba właśnie jest od tego. Bardzo się zawiodłam na pani doktor, straciłam czas i nerwy na tej wizycie. Po wizycie u innego lekarza okazało się, że jednak DA SIĘ i zmiany udało się wyleczyć. Ale to wymaga większego zaangażowania ze strony lekarza, a na to juz Pani doktor Wasiak nie było stać. Szkoda, że ludzie muszą na własna rękę szukać przyczyn swoich problemów ze zdrowiem. NIE Polecam, chyba że lubicie jak się z was żarty robi :)

Ja mam pytanie odnoście Pani doktor, czy przyjmuje również pacjentów starszych ? (20-30 lat) ponieważ zamierzam zmienic lekarza i widze, ze Pani jest polecana

Świetny lekarz, bardzo dba o swoich pacjentów,nawet w weekendy odbiera telefony, życzliwa osoba. Również zgadzam się ze wcześniejszą opinią w 100%.

lekarz z powołania ,pełen profesjonalizm,gorąco polecam

lekarz z powołania ,pełen profesjonalizm,gorąco polecam

szkoda że jest mało tak wspaniałych lekarzy

szkoda że jest mało tak wspaniałych lekarzy

Pani doktor pomogła nam wiele razy.Zawsze dostępna.Bardzo kompetentna,uważnie słucha,dokładnie bada dziecko-niczego nie przeoczy.Los pacjenta po wyjściu z przychodni nie jest jej obojętny,prosi aby zadzwonić za kilka godzin z informacją o samopoczuciu dziecka.Czasem dzwoni pierwsza.Czujemy się pod jej opieką bezpiecznie. Podczas wizyt "na ubezpieczenie" jest tak samo. Leczenie zawsze jest skuteczne,leki dobrze dobrane.Dla mnie jest to lekarz idealny,z powołania. Edyta K.

Podczas wizyt "na ubezpieczenie" jest tak samo.
Edyta K.