lekarz Grażyna Więcek

Lekarz rodzinny

mogę polecić gabinet, Lekarz sprawia wrażenie rzeczowego, wyjaśnia nieścisłości bez łaski, ogólnie dobre wrażenie

Na wizytę udałem się z urazem kolana, udzielono mi profesjonalnej i natychmiastowej pomocy! Dawno nie spotkałem się z tak wysoką kulturą osobistą i przyjazną atmosferą u lekarza :) Od razu wdrożono leczenie, które już po tygodniu przyniosło pozytywne efekty. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w tym gabinecie!

Lekarz konkretnie I rzeczowo opisał przyczyny mojej choroby, oraz wyjaśnił sposób jej leczenia. Doktor jest dobrym ortopeda o dużej intuicji medycznej.

jasno i przystępnie, problemy z płaskostopiem mocno zażegnane , motywująca współpraca i brak oporów w kontakcie

Dziękuję za wyleczony łokieć po wypadku, dziękuje za dobrą diagnozę i skuteczne leczenie. Bardzo polecam Panią Grażynę Więcek, mega dobry i doświadczony lekarz

Najlepszy ortopeda u jakiegoś byłam, pan Rafał jest bardzo kompetentny, wszystko wyjaśnia i odpowiada na zadane pytania. Oprócz tego wizyta była bardzo przyjemna, Lekarza przesympatyczny

Przystępne tłumaczenie, duża cierpliwość, rzetelne podejście do tematu ,przyjazna atmosfera, wszystko ok

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana doktora. Sympatyczny, uśmiechnięty i konkretny. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam z czystym sumieniem.

Osobiście uważam, że nie ma lepszej osoby. Wykonywałam wiele badań u wielu lekarzy jednak dopiero Pani Grażyna potrafiła wszystko wytłumaczyć, wszystkie za i przeciw. Dla mnie rewelacja