lekarz Grażyna Więcek

Internista

Nie mogę zgodzić się z tymi negatywnymi opiniami, rozumiem, że ilu ludzi tyle opinii, ale o Pani Doktor Więcek nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa, a leczy mnie i moją rodzinę od ponad dwudziestu lat i nigdy nas nie zawiodła- wręcz przeciwnie zawsze stawała na głowie, żeby pomóc, a jestem pacjentką, która tej pomocy wymaga baaaaardzo często. Jestem Pani Doktor dozgonnie wdzięczna za jej ciepło, wsparcie, pomoc i za to, że wiem, że ZAWSZE mogę na nią liczyć! W życiu nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, który jednocześnie jest tak ...

W życiu nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, który jednocześnie jest tak miłą, sympatyczna i otwarta na ludzi osobą, która swoim ciepłem umie podnieść na duchu człowieka chorego.

Uważam, że Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem i przemiłą, ciepłą osobą, która pochyla się nad KAŻDYM swoim pacjentem, z każdym ma doskonały kontakt, nikogo nie lekceważy, zawsze wysłucha, poradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości. Życzę wszystkim chorym takiego lekarza, jakim jest dr Grażyna Więcek!!!

Ja z całego serca polecam Panią Doktor Więcek, zawsze poświęca mi dużo czasu i zainteresowania, dodatkowo jest niezwykle miła, przyjaźnie nastawiona i zawsze pomocna. W niejednej sytuacji bardzo mi pomogła i przeprowadziła przez poważne kłopoty zdrowotne.

Bardzo miła i uśmiechnięta osoba. Ale przedewszystkim rzetelny lekarz który zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania :) Gorąco polecam!

Zanim Pani doktor poszła na urlop, byłam jej stałą pacjentką. Trafiłam do niej przez przypadek, szukając lekarza w sobotę. Trafiłam do Pani doktor z zatruciem ale przepisała mi leki i na szczęście nie zdążyłam się odwodnić.

zawsze czuję że bezpiecznie i oddaję się pod dobrą opiekę

zawsze czuję że bezpiecznie i oddaję się pod dobrą opiekę

Bardzo dobra lekarka,mila,chetna do rozmowy,objasniająca problemy zdrowotne,uśmiechnięta i pogodna.Kompetentna -bardzo pomogła mnie i mojej rodzinie-polecam każdemu!!!!!!!!!

A ja mam zupełnie odmienne zdanie o niej. Niestety pani jest jak to miało miejsce w przypadku mojej mamy- mało kompetentna bardzo delikatnie nazywając. Pogadać można ale jeszcze trzeba mmieć wiedzę. Ja jej nie polecę zresztą wypisalismy się od niej całą rodziną i wszyscy nasi znajomi. Omijajcie ją-zupenie nietrafiona diagdnoza i złe leczenie.

Nie polecam tego lekarza, srodze zawiodłam sie na niej- szybka wizyta, diagnoza nietrafiona i nietrafione leczenie. Przenieśliśmy się całą rodzina do innego lekarza rodzinnego- jest lepiej .