lekarz Grażyna Więcek

Dziękuję bardzo Pani doktor za opiekę nad moja rodzina, w szczególności chorą mamą. Pani doktor to prawdziwy altruista PODZIWIAM pełne zaangazowanie i jestem ogromnie wdzięczna za trafna szybka diagnozę zanim komukolwiek z innych specjalistów przyszło to do glowy. Pani doktor tez po ludzku jest bardzo życzliwa i uprzejma i nie szczędziła czasu żeby mi wszystko wyjaśnić i odpowiedzieć na miliony pytań. Takich lekarzy się nie spotyka. Polecam polecam i jeszcze raz polecam.

Takich lekarzy się nie spotyka. Polecam polecam i jeszcze raz polecam.

Pani doktor jest dla mnie i dla członków mojej rodziny sprawdzonym przyjacielem. Bardzo kompetentna i stawia zawsze trafne diagnozy,wytłumaczy na czym polega choroba,nakreśli plan leczenia. Polecam z całego serca.Pani doktor dziękujemy za wiele lat opieki .

Uważam, że Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem i przemiłą, ciepłą osobą, która pochyla się nad KAŻDYM swoim pacjentem, z każdym ma doskonały kontakt, nikogo nie lekceważy, zawsze wysłucha, poradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości. Życzę wszystkim chorym takiego lekarza, jakim jest dr Grażyna Więcek!!!

Bardzo miła i uśmiechnięta osoba. Ale przedewszystkim rzetelny lekarz który zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania :) Gorąco polecam!

Ja z całego serca polecam Panią Doktor Więcek, zawsze poświęca mi dużo czasu i zainteresowania, dodatkowo jest niezwykle miła, przyjaźnie nastawiona i zawsze pomocna. W niejednej sytuacji bardzo mi pomogła i przeprowadziła przez poważne kłopoty zdrowotne.

Nie mogę zgodzić się z tymi negatywnymi opiniami, rozumiem, że ilu ludzi tyle opinii, ale o Pani Doktor Więcek nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa, a leczy mnie i moją rodzinę od ponad dwudziestu lat i nigdy nas nie zawiodła- wręcz przeciwnie zawsze stawała na głowie, żeby pomóc, a jestem pacjentką, która tej pomocy wymaga baaaaardzo często. Jestem Pani Doktor dozgonnie wdzięczna za jej ciepło, wsparcie, pomoc i za to, że wiem, że ZAWSZE mogę na nią liczyć! W życiu nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, który jednocześnie jest tak ...

W życiu nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, który jednocześnie jest tak miłą, sympatyczna i otwarta na ludzi osobą, która swoim ciepłem umie podnieść na duchu człowieka chorego.

Nie polecam tego lekarza, srodze zawiodłam sie na niej- szybka wizyta, diagnoza nietrafiona i nietrafione leczenie. Przenieśliśmy się całą rodzina do innego lekarza rodzinnego- jest lepiej .

A ja mam zupełnie odmienne zdanie o niej. Niestety pani jest jak to miało miejsce w przypadku mojej mamy- mało kompetentna bardzo delikatnie nazywając. Pogadać można ale jeszcze trzeba mmieć wiedzę. Ja jej nie polecę zresztą wypisalismy się od niej całą rodziną i wszyscy nasi znajomi. Omijajcie ją-zupenie nietrafiona diagdnoza i złe leczenie.

Zanim Pani doktor poszła na urlop, byłam jej stałą pacjentką. Trafiłam do niej przez przypadek, szukając lekarza w sobotę. Trafiłam do Pani doktor z zatruciem ale przepisała mi leki i na szczęście nie zdążyłam się odwodnić.

zawsze czuję że bezpiecznie i oddaję się pod dobrą opiekę

zawsze czuję że bezpiecznie i oddaję się pod dobrą opiekę